SIGMA C 18-50 MM F2.8 DC DN (Sony E) 3 LATA GWARANCJI
2 390,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Aby skorzystać z promocji przedłużenia gwarancji z 2 do 3 lat zarejestruj obiektyw na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl/ w przeciągu 60 dni od daty zakupu.

 

SIGMA 18-50MM F2.8 DC DN | CONTEMPORARY

Znakomity i uniwersalny zoom do aparatów APS-C

Sigma zaprojektowała zmiennoogniskowy, uniwersalny obiektyw  o stałej światłosile f/2.8  specjalnie z myślą o bezlusterkowcach formatu APS-C. To pozwoliło na uzyskanie sprzętu o niezwykle kompaktowej konstrukcji i niskiej wadze wynoszącej zaledwie 290g. Jest to więc świetne uzupełnienie bezlusterkowców i doskonałe narzędzie dla każdego fotoreportera, fotografa ślubnego, dokumentalisty, podróżnika czy każdego fotografa czy filmowca, który potrzebuje wszechstronnego obiektywu, sprawdzającego się w wielu typach ujęć.

Uniwersalny zoom

Sigma 18-50mm F2.8 DC DN | Contemporary to obiektyw, który doskonale sprawdzi się w w fotoreportażu, fotografii dokumentalnej, architektury, portretowej, modowej, streetowej czy podróżniczej. To także świetny, podstawowy obiektyw do ogólnych zastowoań. Znakomicie sprawdzi się także podczas filmowania. Jego zakres ogniskowych odpowiada kątom widzenia 27-75 mm dla formatu pełnoklatkowego. To sprawia, że obejmuje zarówno szeroki kąt, jak i krótkie tele. 

Zaawansowana konstrukcja optyczna

Obiektyw zapewnia świetny obraz dla całego zakresu ogniskowych. Pozwala na to zastosowanie zaawansowanej, dopracowanej konstrukcji optycznej, która obejmuje 3 elementy asferyczne i 1 soczewkę o niskim współczynniku załamania światła (SLD). Sprzęt ten zapewnia wysoką jakość optyczną, a także znakomitą ostrość niezależnie od tego, z którego kąta widzenia korzystasz. 

Światłosiła f/2.8

Korzystaj z różnych ogniskowych, ale zachowuj tę samą minimalną przysłonę f/2.8. Fotografuj wygodnie z ręki nawet przy małej ilości światła czy korzystaj z nastrojowego, przytłumionego światła zastanego w ciemnych pomieszczeniach czy przy np. świetle świec. Przysłona f/2.8 to także małą głębia ostrości i możliwość uzyskania niezwykle plastycznego obrazu. To także możliwość zrezygnowania z lampy błyskowej wszędzie tam, gdzie jest to konieczne (np. w muzeach), a także wtedy, gdy skorzystanie z flesza zakłóciłoby nastrój fotografii. Stała światło siła umożliwia zachowanie takich samych warunków ekspozycji po zmianie ogniskowej. Jest to w szczególności korzystne podczas filmowania. 

Skorzystaj z niego także podczas tworzenia makrofotografii

Obiektyw ten znajduje szereg zastosowań, a jednym z dodatkowych jest możliwość zrobienia dużych zbliżeń. Pozwala na to maksymalne powiększenie wynoszące 1:2.8 i minimalna odległość ostrzenia 12,1 cm.To umożliwi Ci wprowadzenie do Twoich zdjęć znakomitych zbliżeń, które ukażą różne detale. Będzie to doskonałe uzupełnienie każdej opowiadanej przez Ciebie historii - zarówno fotograficznej, jak i filmowej.

Cichy, szybki i precyzyjny system AF

Sigma 18-50mm F2.8 DC DN | Contemporary wykorzystuje silnik krokowy AF, który działa z wyjątkową precyzją i szybkością, a także jest zdumiewająco cichy. W szczególności ta ostatnia cecha sprawia, że obiektyw ten możesz z powodzeniem stosować w trakcie realizowania wideo. Silnik krokowy AF to także ogromna zaleta w trakcie realizowania zdjęć wymagających dyskrecji. Obiektyw ten będzie więc świetny w rękach fotografów ślubnych, reporterów, fotografów zwierząt czy dzieci. 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące + 12 po rejestracji
Zestaw zawiera
  • Obiektyw
  •  Osłona przeciwsłoneczna (LH582-02)
  •  Przedni dekielek (LCF-55 III)
  •  Tylni dekielek (LCRII)
Oznaczenia :
C 18-50 mm F2.8 DC DN Sony E
Ogniskowa [mm]:
18-50
Kąt widzenia [stopnie]:
dla APS-C: 76-5 – 31.7 stopnia
Przysłona [f/]:
2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
2.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
2.8
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
12,1 cm od matrycy aparatu dla 18 mm
Budowa:
13 elementów w 10 grupach (3 soczewki asferyczne, 1 so- czewka SLD)
Skala odwzorowania:
1:2.8 (18mm)
Bagnet:
Sony E
 Średnica filtra [mm]:
55
Waga [g]:
290
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
65.4mm x 74.5mm
 

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.