SIGMA C 28-70 MM F/2.8 DG DN (SONY E) + cashback 390 PLN + 3 LATA GWARANCJI
3 790,00  3 990,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Promocja Cenowa trwa do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.
Promocja Cashback trwa do 31.05.2024 lub do wyczerpania zapasów.
Aby uzyskać Cashback kup produkt i najwcześniej po 30 dniach od daty zakupu wypełnij formularz na stronie https://cashback.kconsult.pl
Aby skorzystać z promocji Przedłużenie Gwarancji z 2 do 3 lat kup produkt i zarejestruj go na stronie https://gwarancja.sigma-foto.pl w przeciągu 60 dni od daty zakupu.

SIGMA C 28-70 MM F/2.8 DG

DN / SONY E

standardowy zoom z serii Contemporary

W dniu swojej premiery Sigma C 28-70 F2.8 to najmniejszy i najlżejszy na świecie standardowy obiektyw zmiennoogniskowy o stałej przysłonie 2.8, przeznaczony do pełnoklatkowych bezlusterkowców. Wytycza nowy standard w swojej klasie, oferując doskonałą jakość optyki w lekkiej, niewielkiej obudowie. 

Konstrukcja oparta na linii Art, lecz bardziej kompaktowa i mobilna

Konstrukcja obiektywu Contemporary 28-70 2.8 oparta jest na wyprodukowanym wcześniej  modelu Sigma A 24-70 mm F2.8 DG DN, z legendarnej już linii ART. Aby dopasować się do koncepcji linii Conteporary, której ideą jest połączenie wydajności z poręcznością, obiektyw posiada nieco węższy zakres ogniskowych, zaczynajacy się od 28 mm. Posiada także prostsze uszczelnienia przeciwko pyłom i zachlapaniu oraz mniejsze przełączniki, dzięki czemu jest znacznie mniejszy i lżejszy, zachowując jednocześnie swoje świetne parametry optyczne. 

Bezgłośny autofokus

Obiektyw posiada tylko jeden element ogniskujący, dzięki czemu jednostka AF jest niewielka. To, wraz z cichym i szybkim silnikiem krokowym zapewnia responsywny i niemal bezgłośny autofocus. 

Swoboda dla Twojej twórczości

Obiektyw SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary waży tylko 470g, a po podłączeniu go do aparatu SIGMA fp, cała konfiguracja ma raptem 890g. Daje to fotografom ogromną swobodę i elastyczność w realizacji ich kreatywnych wizji. Fotografowanie w podróży i w plenerze bedzie samą przyjemnością. 

Doskonały wybór dla filmowców

Jest to również idealne połączenie dla filmowców poszukujących wydajnego, lekkiego i łatwego w obsłudze systemu, który dobrze współpracuje z gimbalem i innymi akcesoriami. 

Najwyższa jakość obrazu

  • 3 soczewki asferyczne,
  • 2 soczewki FLD (o charakterystyce zbliżonej do fluorytu)
  • 2 soczewki SLD (o niskiej dyspersji).

Obiektyw Sigma Contemporary 28-70 mm F2.8 posiada łącznie mniejszą ilość soczewek niż jego pierwowzór z linii ART, mimo to świetnie radzi sobie z korekcją aberracji chromatycznej oraz komy, których nie bylibyśmy w stanie skorygować z poziomu aparatu. Otrzymujemy wysoką jakość obrazu zarówno w centrum kadru jak i na brzegach. 

Konstrukcję zoptymalizowano pod kątem redukcji odblasków. Dzięki wykorzystaniu powłok Super Multi-Layer Coating oraz Nano Porous Coating otrzymujemy kontrastowe zdjęcia nawet  pod światło, z dobrze kontrolowanymi flarami i blikami. 

Dbałość o szczegóły

W obiektyw Sigma C 28-70mm F2.8 DG DN nie było miejsca na żadne kompromisy pod względem jakości wykonania. Wykorzystany tu autorski rodzaj poliwęglanu TSC (Termicznie Stabilny Kompozyt), który ma porównywalny do aluminium poziom kurczliwości termicznej, pomaga zmniejszyć różnice między kurczliwością elementów metalowych i niemetalowych. Zapewnia to stabilny poziom wydajności nawet przy ekstremalnych zmianach temperatury.

Japońska jakość wykonania

Osiągnięcie tak precyzyjnie spasowanych elementów wraz z bardzo przyjemną estetyką, możliwe było jedynie dzięki nowoczesnemu standardowi technologii produkcji oraz rygorystycznej kontrola jakości, jaką firma prowadzi w swojej fabryce w miejscowości Aizu. 

 
 
Specyfikacja

Oznaczenia :
DG DN
Ogniskowa [mm]:
28-70
Kąt widzenia [stopnie]:
5.4 – 34.3
Przysłona [f/]:
2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
2.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
2.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
19cm (szeroki kąt) – 38cm (tele)
Stabilizacja:
brak
Budowa:
16 elementów w 12 grupach (2 soczewki FLD, 2 SLD i 3 asferyczne)
Skala odwzorowania:
1:3.3 (szeroki kąt) – 1:4.6 (tele)
Osłona przeciwsłoneczna:
LH-706-01
Bagnet:
Sony E
 Średnica filtra [mm]:
67
Waga [g]:
470
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
72.2mm x 101.5mm
 
Zestaw zawiera
obiektyw
 dekielki
 osłona przeciwsłoneczna LH-706-01
 
Gwarancja 2 lata + 1 rok po rejestracji
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.