Sony A7R IIIA Body
10 699,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
Towar chwilowo niedostępny.

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Sony A7R III A

Na rynku coraz śmielej z lustrzankami zaczynają konkurować bezlusterkowce. Aparat Sony A7R III A zdecydowanie jest jednym z tych, które udowadniają, że dotychczasowi producenci sprzętów ze średniej półki mają ambicję, by podbić rynek fotograficzny.

Choć wielu z nas nie wyobraża sobie pracy bez lustra, to body Sony A7R III A pokazuje, że może ona być bardzo satysfakcjonująca, tym bardziej że nie ma tych ograniczeń, które są w przypadku zwykłych lustrzanek.

Potężna pełnoklatkowa matryca

Użytkownik, który sięgnie po ten aparat, dostaje do dyspozycji sensor BSI CMOS EXMOR R o dużej rozdzielczości 42,4 megapixeli, oferujący szeroki zakres czułości ISO 100-32000, z możliwością rozszerzenia do ISO 50-102400. A7R III A wykonuje satysfakcjonujące zdjęcia bez szumów nawet przy ustawieniu wyższych wartości czułości, jednocześnie zapewniając bardzo dobre odwzorowanie detali i dodatkowe, naturalne wyostrzanie. Jakość zdjęć jest co najmniej porównywalna z tą uzyskiwaną przez flagowe produkty konkurencji. Z drugiej strony pięcioosiowa stabilizacja obrazu doskonale redukuje wszelkie drgania.

Niewątpliwie silną stroną prezentowanego bezlusterkowca jest też funkcja Pixel Shift Multi Shooting, w którym aparat wykonuje cztery ekspozycje, co umożliwia elektroniczna migawka. Dzięki temu zdjęcie lepiej odwzorowuje detale i kolory. Za szybką pracę i rzeczywiste odwzorowanie barw odpowiada znany już procesor BIONZ X, gwarantujący płynność i eliminację nieprzyjemnych „zamrożeń”.

Cicha migawka i płynny autofocus

Dużą zaletą aparatu cyfrowego Sony jest hybrydowa migawka, umożliwiająca pracę z trybem seryjnym sięgającym 10 klatek na sekundę. A7R III A funkcjonuje również w trybie cichym, kiedy aktywna jest tylko elektroniczna migawka – pozwala to na dyskretne fotografowanie np. dzikich zwierząt. Ponadto oferuje ona pracę w zakresie 1/8000 do 30 sekund.

Użytkownik bezlusterkowca od Sony’ego otrzymuje hybrydowy autofocus z 399-punktowym systemem opartym na detekcji fazy i 425-polowym AF z detekcją kontrastu, którego czułość zaczyna się od -3 EV. Funkcją, która znacznie ułatwia pracę, jest również Eye-Start AF, dzięki której aparat zaczyna ostrzyć z chwilą przyłożenia oka do wizjera. Cały układ działa szybko i precyzyjnie, dzięki czemu ostrość jest zawsze skupiona na tym obiekcie, na którym chcemy. Atutem zastosowanego systemu jest wydajne ogniskowanie i śledzenie oczu.

Idealny do filmowania

Ci, którzy poszukują dobrego narzędzia do rejestrowania filmów, z pewnością będą usatysfakcjonowani możliwościami A7R III A. Daje bowiem możliwość filmowania w rozdzielczości 4K z prędkością 30 klatek na sekundę, a w Full HD nawet do 120 klatek. Dodatkowo możemy rejestrować filmy w trybie pełnoklatkowym lub Super 35, w którym pole widzenia jest zawężone do formatu odpowiadającego APS-C.

Proponowane body daje również możliwość nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości Full HD. Bogactwo trybów i programów to kolejny atut, dzięki któremu możemy niemal dowolnie dostosować parametry.

Usprawniono również działanie autofocusa, który w trybie ciągłym płynnie i precyzyjnie ostrzy obraz na interesującym nas obiekcie, także w momencie, gdy przemieszcza się w kadrze.

Intuicyjny, trwały i pełen energii

Prezentowany aparat wykorzystuje wysokowydajny akumulator, znany z flagowego A9, dzięki czemu może wykonać nawet 650 zdjęć. Z kolei solidny korpus został wykonany ze stopów magnezu, dzięki czemu Sony A7R III A jest lekki, a przy tym bardzo trwały. Całość dodatkowo uszczelniono, przez co z łatwością oprze się pyłom i wilgoci.

Wygodnie rozlokowane przyciski oferują szerokie możliwości programowania, dzięki czemu w ciągu chwili możemy ustawić idealne na dany moment parametry. Układ z tyłu przypomina ten, który zastosowano w A9. Z kolei odświeżone menu pozwala na szybkie przemieszczanie się, a także oferuje samodzielne określenie menu funkcyjnego.

Wyraźny i niemal 3-calowy wyświetlacz TFT można wygodnie odchylać. Posiada dotykowy interfejs, ułatwiający całą pracę.

Dodatkowym udogodnieniem jest również moduł Wi-Fi, a także możliwość zdalnego sterowania z poziomu smartfona czy tabletu przez PlayMemories Camera Apps.

Sprzęt dostarczony przez Sony to idealna opcja dla profesjonalistów. Pozwala na stosowanie wielu akcesoriów, ale przede wszystkim daje ogromną przyjemność z pracy. Na body udzielona jest dwuletnia gwarancja.

Cechy produktu:

  • pełnoklatkowa matryca CMOS Exmor R o rozdzielczości 42,4 Mpix
  • 5 -osiowa stabilizacja obrazu
  • szeroki zakres czułości ISO: 100-32000 (50-102400)
  • zdjęcia seryjne z prędkością 10 kl./s. i płynnym AF
  • wizjer elektroniczny o rozdzielczości 3,69 miliona pkt i powiększeniu 0,78x
  • odchylany LCD 2.36 mln punktów
  • fazowy autofokus Fast Hybrid AF 399 pól autofokusa z detekcją fazy 425 pól AF z detekcją kontrastu
  • wideo Full HD i 4K z HDR
  • uszczelniany korpus ze stopu magnezu

Zestaw zawiera: aparat, ładowarka BC-QZ1, akumulator NP-FZ100, pasek na szyję, zaślepka korpusu, muszla oczna, kabel USB typ C.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Aparat A7R III
Mam go od dwóch miesięcy. Niby niewiele, by przeprowadzić rzetelne testy, ale korzystam z niego dość intensywnie. Nie zawiódł w żadnym momencie. Dla mnie to sprzęt idealny, szczególnie jeśli chodzi o możliwość wykonania dużej ilości zdjęć na jednym ładowaniu. Warto wyjść poza lustrzanki.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.