Sony FE 12-24 mm f/4 G
6 444,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

SONY FE 12-24 mm f/4 G

 

FE 12-24 mm f/4.0 G to wysokiej klasy ultra szerokokątny obiektyw dedykowany do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony. Bardzo szeroki kąt widzenia oraz minimalne, niemal niezauważalne zniekształcenia pozwalają na wykonanie bardzo precyzyjnych fotografii architektury, wnętrz czy krajobrazu. Wyjątkowa ostrość oraz odporność na pył i wilgoć sprawiają, że jest to model dedykowany najbardziej wymagającym profesjonalistom.

Niesamowicie szeroki kąt widzenia

Obiektyw wyroznia się wyjątkowo szerokimi kątami widzenia (od 122º do 84º) , zwłaszcza jak na obiektyw zmiennoogniskowy.  Tak szerokie pole widzenia doskonale sprawdza się w fotografii architektury oraz krajobrazie pozwalając ująć więcej niż inni.

Wyjątkowe kadry i brak zniekształceń

Wyjątkową cechą tego modelu jest brak zniekształceń, głównie zakrzywień obrazu, które są bardzo częste przy tak szerokim polu widzenia. Sprawia to, że obiektyw może być wykorzystany nie tylko do "eksperymentalnej" fotografii, ale również do precyzyjnych zdjęć wymagających szerokiego pola widzenia, np. fotografii wnętrz. 

 Wysoka jakość obrazu

W konstrukcji optycznej zastosowano aż 17 elementów znajdujących się w 13 grupach. Wśród zastosowanych soczewek aż 8 z nich to soczewki specjalne (cztery asferyczne, trzy ED o niskiej dyspersji oraz jedną Super ED o bardzo niskiej dyspersji). Pozwalają one uzyskać bardzo wysoką rozdzielczość w całym kadrze dla pełnego zakresu ogniskowych, a także ograniczyć do minimum zniekształcenia kolorów (tzw. aberrację chromatyczną).

Szybki, cichy i precyzyjny system AF

Za ostrzenie odpowiada szybki, cichy i precyzyjny system automatycznego ustawiania ostrości DDSSM (Direct Drive Super Sonic Wave Motor), dzięki czemu można wykorzystać pełnię możliwości doskonałej optyki w fotografii i filmowaniu. Oprócz powyższych zalet warto podkreślić, że ogniskowanie odbywa się płynnie bez wydłużania obiektywu oraz obracania przedniej soczewki, dzięki czemu Sony E 12-24 sprawdzi się również podczas filmowania.

 

Lekki i kompaktowy

Pomimo zaawansowanej konstrukcji optycznej obiektyw cechują stosunkowo niewielkie wymiary (87 x 117 mm) oraz waga (566 g). Sony E 12-24 idealnie współgra z kompaktowymi rozmiarami bezlusterkowych aparatów tego producenta. Obiektyw FE 12-24 mm f/4.0 G wraz z aparatem jest poręcznym zestawem idealnym do wielogodzinnego użytkowania.

Liczne uszczelnienia

Konstruktorzy obiektywu wzięli pod uwagę możliwość używania go w różnych warunkach atmosferycznych i postanowili zastosować uszczelki umożliwiające fotografowanie na wietrze lub delikatnym deszczu. Należy jednak pamiętać, iż konstrukcja nie gwarantuje całkowitej ochrony przed kurzem i wilgocią.

Programowalny przycisk wielofunkcyjny

W obiektywie FE 12-24 mm f/4.0 G zastosowano dodatkowy przycisk służący do blokowania ostrości. Funkcję przycisku można zmienić, programując go z poziomu aparatu. Jest to dodatkowe ułatwienie powalające przenieść często używana funkcję w łatwo dostępne miejsce.

 

Zintegrowana osłona przeciwsłoneczna

Aby zapewnić jak najlepszy poziom ochrony, obiektyw został wyposażony w zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną. Chroni ona zarówno przednią soczewkę obiektywu, która ze względu na swój kształt nie może być chroniona filtrem jak i zabezpiecza przed powstawaniem refleksów świetlnych na zdjęciach.

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • obiektyw
  •  przednia przykrywka obiektywu
  •  tylna przykrywka obiektywu: ALC-R1EM
  •  pokrowiec
Oznaczenia :
FE G
Ogniskowa [mm]:
12-24
Kąt widzenia [stopnie]:
122 - 84
Przysłona [f/]:
4.0
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
4.0
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
4.0
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
28
Stabilizacja tak/nie:
nie
Budowa:
17 elementów w 13 grupach
Skala odwzorowania:
maksymalne powiększenie 0.14x
Osłona przeciwsłoneczna:
zintegrowana
Bagnet:
Sony FE (pełna klatka)
Waga [g]:
565
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
87 x 117
 EAN
4548736058378
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.