Sony FE 16-35 f/4.0 Zeiss Vario-Tessar T* ZA OSS (SEL1635Z.SYX)
4 998,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx / GLS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: sklep@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Sony FE 16-35 mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar T* ZA OSS to profesjonalny szerokokątny obiektyw typu zoom przeznaczony do bezlusterkowych aparatów Sony. Dedykowany do matryc pełnoklatkowych zapewnia najwyższą jakość obrazu nawet przy matrycach o bardzo dużych rozdzielczościach. Szeroki kąt widzenia oraz bardzo mały poziom zniekształceń obrazu klasyfikują go jako doskonałe rozwiązanie do architektury, reportażu, astrofotografii czy tzw. "street photo".  Szeroki kąt widzenia oraz możliwość stosowania filtrów docenią również miłośnicy fotografii krajobrazowej.

Na budowę obiektywu składa się 12 soczewek umieszczonych w 10 grupach. Wśród nich zastosowano aż 8 soczewek specjalnych (3 ze szkła ED, 4 asferyczne oraz jedną AA o zaawansowanych właściwościach asferycznych). Takie rozwiązanie gwarantuje obrazy o najwyższych parametrach dostosowane do wymagań współczesnych matryc. Powłoka Zeiss T* chroni dodatkowo przed powstawaniem niechcianych refleksów gwarantując ostry, kontrastowy obraz.

Obiektyw FE 16-35 mm f/4.0 Zeiss Vario-Tessar T* ZA OSS charakteryzuje też stały poziom "jasności" a więc maksymalnego otworu przysłony wynoszącego f/4,0. Ma to znaczenie nie tylko dla fotografów, pozwalając na wpuszczenie tej samej ilości światła niezależnie od ogniskowej ale przede wszystkim dla filmowców, którzy nie muszą zmieniać ekspozycji wraz ze zmianą kąta widzenia.

Wbudowana w obiektyw stabilizacja obrazu w połączeniu z dużym, maksymalnym otworem przysłony pozwala na fotografowanie i filmowanie w słabym oświetleniu bez konieczności używania statywu. Podczas filmowania stabilizacja częściowo zastępuje dodatkowe systemy stabilizacji czyniąc zestaw aparatu z obiektywem bardziej mobilny.

Pomimo swojej zaawansowanej konstrukcji optycznej oraz solidnej obudowy obiektyw ten waży nieco ponad 500 gram a jego wymiary to tylko 78x99 milimetrów. Dzięki temu idealnie uzupełnia się z kompaktowymi gabarytami bezlusterkowych aparatów Sony.

Najwyższa jakość optyczna została potwierdzona testami przedstawionymi na wykresie MTF. Widać na nich, że obiektyw charakteryzuje się bardzo wysoką rozdzielczością optyczną, nawet na maksymalnie otwartej przysłonie.

Gwarancja 2 lata

W zestawie: obiektyw, osłona przeciwsłoneczna, dekielki

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty