Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM (SEL2470GM) + UV 82 GRATIS
8 209,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM to idealna odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Ten standardowy zoom z serii G Master łączy dużą jasność f/2,8 z doskonałą rozdzielczością, ciekawym efektem bokeh oraz solidnością i szczelnością potrzebną  w pracy zawodowego fotografa. Uniwersalny zakres ogniskowych 24-70 mm sprawdzi się zarówno w pracy reporter, fotografa przyrody czy fotografa ślubnego.

Obiektyw Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM należy do najwyższej klasy obiektwów Sony - serii G Master. Cechami charakterystycznymi tej grupy obiektywów jest doskonała jakość rejestrowanych obrazów (zredukowane do minimum błędy optyczne) oraz wysoki poziom technologiczny jeśli chodzi o konstrukcję samego obiektywu. Każdy z obiektywów tej serii, w tym Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM wyróżnia się takimi właściwościami jak wysoka rozdzielczość i odwzorowanie szczegółów obrazu, piękny efekt bokeh, szybkie i precyzyjne ostrzenie czy wreszcie konstrukcją odporną na czynniki takie jak wilgoć czy kurz dzięki czemu staje się niezawodnym narzędziem rejestracji obrazów w każdym miejscu i okolicznościach. Obiektyw FE 24-70 mm f/2.8 GM doskonale nadaje się do współpracy z matrycami o ogromnych rozdzielczościach stosowanych w niektórych modelach aparatów Sony.

Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM wyróżnia się najwyższą jakością obrazu, którą zawdzięcza swojej konstrukcji. W budowie obiektywu zastosowano soczewkę XA (Extreme Aspherical) cechującą się bardzo dobrą rozdzielczością oraz przyjemnym dla oka efektem rozmycia tła. Istotną rolę pełni też soczewka ze szkła ED (Extra-low-Dispersion) o bardzo małej dyspersji oraz soczewka ze szkła Super ED które wpływają na redukcję abberacji chromatycznej i przyczyniają się do zarejestrowania pięknych obrazów o naturalnych barwach.

Zastosowana w obiektywie powłoka Nano AR niweluje nieporządane refleksy, które mogą powodować powstawanie niepotrzebnych odblasków. Dzięki temu otrzymujemy kontrastowy i czysty obraz także w ujęciach wykonywanych przy ostrym świetle. Wysoki kontrast wpływa pozytywnie na otrzymywanie czerni, która jest głęboka i doskonale prezentuje się na zdjęciach.

Dzięki dużemu otworowi przysłony f/2,8 w całym zakresie ogniskowych obiektyw ten doskonale sprawdzi się w słabym oświetleniu. Pozwoli też na uzyskanie małej głębi ostrości przez co może być używany np. do fotografii portretowej. Stały zakres "jasności" doskonale sprawdza się też podczas filmowania pozostawiając parametry bez zmian wraz ze zmiana ogniskowej.
 
Precyzyjne i szybkie ostrzenie dzięki silnikowi DDSSM

Zastosowany w obiektywie Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM silnik DDSSM (Direct Drive SSM) w bardzo precyzyjny i szybki sposób ustawia ostrość. Działanie tego ultra szybkiego silnika doskonale sprawdza się zarówno podczas szybkich ujęć jak i filmowania zdążając z ostrością i zapewniając ostre ujęcia wtedy gdy tego najbardziej potrzebujesz. Praca silnika jest niemal bezgłośna i nie słychać jej podczas filmowania.

Funkcjami, które bezpośrednio wpływają na komfort codziennego użytkowania są: blokada zoomu zapobiegająca wysuwaniu się korpusu czy też przycisk blokady i zwalniania osłony, który zapewnia jej komfortową obsługę.

Zastosowanie przełącznika AF blisko korpusu aparatu pozwala na szybkie przełączenie trybu z AF na MF w sytuacji gdy AF nie może ustawić ostrości.

Zaokrąglona, 9-listkowa przysłona daje piękny efekt bokeh doskonale oddzielając tło od głównego obiektu.

Blokada ogniskowej zabezpiecza przed zmianą ogniskowej i samoistnym wysuwanim się obiektywu podczas noszenia aparatu.
Uszczelniana obudowa

Korpus obiektywu Sony FE 24-70 mm f/2.8 GM został zaprojektowany w taki sposób aby można go było w pełni wykorzystać nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki konstrukcji zabezpieczającej go przed wpływem kurzu i wilgoci znajdzie on zastosowanie w każdej sytuacji.

Gwarancja 2 lata

W zestawie: obiektyw, osłona przeciwsłoneczna, dekielki

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty