Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 (SEL2860.SYX)
1 489,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Produkt pochodzi z zestawu, jest fabrycznie nowy ale nie posiada kolorowego pudełka, sprzedawany jest w opakowaniu zastępczym. 


OBIEKTYW SONY FE 28-60 MM F/4-5.6

Ultrakompaktowy obiektyw zmiennoogniskowy do matryc pełnoklatkowych

Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 to niezwykle mobilny obiektyw, który może współpracować z dużymi sensorami pełnoklatkowymi. To pozwala na zachowanie doskonałej jakości przy jednoczesnym zapewnieniu sobie najwyższego poziomu wygody. Obiektyw ten wykorzystuje zaawansowane rozwiązania optyczne, co pozwala mu na dostarczanie zdumiewającej jakości obrazów. Oferuje szeroki, uniwersalny zakres ogniskowych i został zaprojektowany z myślą, aby mieć go zawsze przy sobie i móc sprostać każdemu wyzwaniu fotograficznemu czy filmowemu. 

Zmiennoogniskowy obiektyw standardowy

FE 28-60 mm f/4-5.6 oferuje zakres ogniskowych, który znajduje niezwykle wszechstronne zastosowanie. Przypadnie do gustu przede wszystkim fotoreporterom, dokumentalistom, podróżnikom, fotografom ulicznym czy vlogerom. Jest to obiektyw, który staje się świetnym towarzyszem na co dzień, umożliwiając wygodne fotografowanie i filmowanie nawet wtedy, gdy nie planuje się sesji. Dzięki niemu nie przegapisz więcej żadnego rewelacyjnego kadru, którym potrafi obdarzać los - często w najmniej spodziewanym momencie. Korzystaj z tych niespodzianek.

Niezwykle lekki obiektyw zmiennoogniskowy

Pomimo swoich ultra kompaktowych gabarytów Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 pozwala na rejestrowanie wyjątkowo profesjonalnie wyglądających obrazów. Jednocześnie pracuje z pełnoklatkowymi matrycami, które są w stanie dostarczyć perfekcyjne zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych. Korzystaj z zalet pełnoklatkowego sensora i jednocześnie nie rezygnuj z mobilności i własnej wygody. 

Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 waży zaledwie 167 g i jest doskonałym towarzyszem podczas codziennego fotografowania z aparatami pełnoklatkowymi. Jego gabaryty udał się ograniczyć dzięki wysuwanej konstrukcji i zastosowaniu systemu optycznego z 3 soczewkami asferycznymi. 

Korzystaj wygodnie z pełnej klatki w każdych warunkach

Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 jest świetnym rozwiązaniem także dla vlogerów, dokumentalistów czy podróżników zafascynowanych światem. Zapewnia doskonałą jakość obrazu w całym obszarze obrazu i z każdą  ogniskową. Zastosowane soczewki asferyczne świetnie kompensują różne aberracje i zniekształcenia. Dzięki temu możliwe jest uzyskiwanie doskonałych obrazów i korzystanie z pełni potencjału sensora pełnoklatkowego.

 

Minimalny dystans ostrzenia wynoszący 30 cm

Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 umożliwia fotografowanie i filmowanie z minimalnego dystansu wynoszącego zaledwie 30 cm (45 cm przy maks. ogniskowej). To pozwala na wykorzystanie go także w trakcie uprawiania fotografii zbliżeniowej. Pokaż każdy detal opowiadanej historii. Buduj ciekawe, wieloplanowe ujęcia, które będą przyciągały uwagę widzów. 

Uszczelniona konstrukcja

Co więcej, Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 posiada uszczelnioną konstrukcję, która jest odporna na działanie pyłu, kurzu i wilgoci. Możesz więc korzystać z niego nawet w trudnym środowisku. Piaszczyste pustynie i plaże, ośnieżone górskie stoki czy wilgotne lasy i łąki nie będą dla Ciebie problemem. To także świetne rozwiązanie, które da Ci pewność, gdy dojdzie do nagłego załamania pogody. Nie przerywaj sesji, tylko ciesz się kolejnymi ujęciami. 

Doskonała ostrość w każdej sytuacji

Sony FE 28-60 mm f/4-5.6 posiada napęd z silnikiem liniowym i zapewnia maksimum wydajności podczas ostrzenia. Doskonale współpracuje z matrycą pełnoklatkową i bezproblemowo obsługuje zaawansowane systemy AF znane z aparatów Sony, takie jak np. Real-time tracking czy Real-time Eye AF. To pozwala na uzyskanie perfekcyjnie ostrych obrazów nawet dynamicznie poruszających się obiektów. Cicho działający silnik umożliwia realizowanie profesjonalnie brzmiącego audio w wideo. 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • obiektyw
  •  dekielki
Ogniskowa [mm]:
28-60
Kąt widzenia [stopnie]:
75-40
Przysłona [f/]:
4-5.6
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
4
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
5.6
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
32
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
30
Stabilizacja tak/nie:
nie
Budowa:
8 elementów w 7 grupach
Skala odwzorowania:
0,16
Bagnet:
Sony FE (pełna klatka)
 Średnica filtra [mm]:
40.5
Waga [g]:
165
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
66,6x45
 EAN
4548736121300
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.