CANON RF 100-400MM F/5.6-8 IS USM
3 299,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 / 30 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

CANON RF 100-400MM F/5.6-8 IS USM

Zacznij przygodę z dużymi zbliżeniami

Canon RF 100-400 5.6-8 IS USM to teleobiektyw stworzony z myślą o zaawansowanych amatorach, którym zależy na obiektywie z długą ogniskową, ale chcą uniknąć dużego kosztu, dodatkowej wagi i rozmiaru, czyli cech związanych z bardziej specjalistyczną optyką. Jeśli posiadasz lub planujesz kupić pełnoklatkowy aparat Canon z serii R i chcesz zacząć z fotografią sportową, przyrodniczą, lotniczą lub motoryzacyjną to jest to obiektyw dla Ciebie!

Duże zbliżenia w relatywnie małej i lekkiej obudowie

Teleobiektyw Canon RF 100-400 5.6-8 IS USM jest znacznie mniejszy i lżejszy od innych konstrukcji z podobnym zakresem ogniskowym. Nie brakuje mu natomiast stabilizacji, która jest wydajna w zakresie aż 6 stopni ani skutecznego systemu AF Nano USM, by zapewnić szybkie i celne śledzenie obiektów.

Optyczna stabilizacja obrazu

Optyczny stabilizator obrazu pomaga zminimalizować drgania aparatu o 5,5 stopnia, aby umożliwić pracę w słabym oświetleniu i przy dłuższych czasach otwarcia migawki. Ponadto podczas pracy z wybranymi aparatami można uzyskać do 6 stopni stabilizacji (w przypadku skoordynowanego, optycznego stabilizatora obrazu i stabilizatora obrazu w korpusie).

System Nano USM

Obiektyw Canon 100-400mm f/5.6-8 wykorzystuje zarówno mechanizm pierścieniowy USM, jak i mechanizm STM, aby zapewnić szybkie i dokładne ustawianie ostrości, a jego działanie jest płynne i prawie bezgłośne, co sprawia, że szkło nadaje się zarówno do zastosowań fotograficznych, jak i wideo. Ten system ustawiania ostrości oferuje również pełną, ręczną kontrolę ostrości podczas pracy w trybie one-shot AF.

Bardzo dobra jakość optyki

Obiektyw wykorzystuje specjalistyczne soczewki do kontrolowania różnych aberracji i tworzenia obrazów o wysokiej ostrości i wyrazistości w całym zakresie zoomu. Możliwa jest również praca z bliska przy maksymalnym powiększeniu 0,41x w pozycji 400 mm, do fotografowania zbliżeń małych obiektów.

  • Jeden element o ultra niskiej dyspersji znajduje się z przodu konstrukcji optycznej i pomaga zredukować aberracje chromatyczne i kolorowe obwódki w całym zakresie zoomu.
  • Jeden element asferyczny pomaga kontrolować zniekształcenia i zapewnia dobrą ostrośc detali.
  • Powłoka Super Spectra minimalizuje odblaski i tzw. "duszki" oraz poprawia kontrast i wierność kolorów podczas pracy w silnym oświetleniu, np. pod światło.
  • Okrągła 9-listkowa przysłona zapewnia przyjemny w odbiorze efekt bokeh.

Konfigurowalny pierścień sterujący

Konfigurowalnego pierścienia sterującego można używać do regulacji różnych ustawień ekspozycji, w tym przysłony, ISO i kompensacji ekspozycji.

Kompatybilność z telekonwerterami

żeby uzyskać jeszcze dłuższą ogniskową i jeszcze większe zbliżenia obiektywu można używać z telekonwerterami (do kupienia osobno)

  • Extender RF 1.4x
  • Extender RF 2x 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • dekiel na obiektyw E-67 II
  •  dekiel przeciwkurzowy RF
Ogniskowa [mm]:
100-400
Kąt widzenia [stopnie]:
poziomo 20-5, pionowo 14-3, po przekątnej 24-6
Przysłona [f/]:
5.6-7.1
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
88
Stabilizacja:
jest
Budowa:
12 elementów w 9 grupach
Skala odwzorowania:
0,41x
Osłona przeciwsłoneczna:
ET-74B
Bagnet:
Canon R
 Średnica filtra [mm]:
67
Waga [g]:
635
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
79,5x164,7

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty