Canon RF 24-240 mm F/4-6.3 IS USM
3 950,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Canon RF 24-240mm F4-6.3 IS USM jest idealnym towarzyszem podróży - praktycznym zarówno pod względem swoich rozmiarów, jak i wydajności. Jest to obiektyw o wszechstronnym zastosowaniu. Jego uniwersalny, niezwykle szeroki zakres ogniskowych powoduje, że sprawdzi się on w niemal każdej codziennej sytuacji.  Doskonały do fotografii turystycznej, krajobrazowej oraz portretowej i rodzinnej. Obiektyw dedykowany jest dla zaawansowanych fotografów amatorów i osób nagrywających wideo. Dzięki wbudowanej stabilizacji zapewnia obraz bez niepożądanych drgań.
Mocowanie RF - nowa generacja obiektywów

Zaprezentowany niedawno system EOS R wraz z mocowaniem obiektywów RF, przenosi technologie obrazowania Canon na wyższy poziom. Wprowadzone na rynek we wrześniu 2018 r. mocowanie obiektywu RF umożliwiło zastosowanie zupełnie nowej konstrukcji, pozwalającej na umieszczenie dużych elementów optycznych jeszcze bliżej matrycy. Dzięki temu światło trafia bezpośrednio na sensor, bez żadnych przeszkód.

Mocowanie RF przyspiesza komunikację pomiędzy korpusem a obiektywem, a także pomaga osiągnąć najszybszą (dla systemu aparatów bezlusterkowych z pełną klatką) na świecie prędkość autofokusa. Dodatkowo niewielka odległość pomiędzy mocowaniem obiektywu a matrycą oraz duża średnica mocowania (54mm), zaowocowało stworzeniem nowej generacji optyki, która zapewnia idealny balans pomiędzy niewielkimi rozmiarami a wysoką jakością obrazu.

Kompaktowa i lekka konstrukcja

Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM to obiektyw z 10-krotnym zoomem, który pomimo swoich ogromnych możliwości zachowuje mobilność. Jest to instrument, który sprawdzi się w każdej podróży, umożliwiając wykonywanie szerokich kadrów i dużych zbliżeń. Dodatkowo sprawdzi się w trakcie filmowania. 

Wysoka jakość obrazu 

Obiektyw gwarantuje uzyskanie zdumiewających obrazów, które cechują się wysoką rozdzielczością i świetnymi wynikami od krawędzi do krawędzi. Jakość jest imponująca nawet przy przymknięciu przysłony. Zaawansowana konstrukcja obejmująca 21 elementów w 15 grupach i 7-listkowa przysłona zapewniają ostre i wyraziste obrazy bogate w piękne rozmycia tła, cechujące się wyjątkową subtelnością. 

Optyczna stabilizacja obrazu nawet z 5-stopniową efektywnością

Obiektyw Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM został zaprojektowany do współpracy z aparatami z serii EOS R, przy czym zarówno korpus, jak i instrument optyczny wykorzystują rozwiązania zdecydowanie redukujące wibracje. Stabilizacja działa efektywnie zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Dzięki 5-stopniowej efektywności działania uzyskasz płynne ujęcia i ostre obrazy nawet przy długich czasach naświetlania. Co więcej Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM to pierwszy obiektyw tego producenta, który został wyposażony w funkcję Dynamic IS dla pełnoklatkowych aparatów. 

Szybki, płynny i cichy silnik AF Nano USM

Obiektyw wykorzystuje system Canon Nano USM, który łączy tradycyjny pierścień USM AF i ma niewielki silnik ultradźwiękowy, który został zaprojektowany tak, aby działać niezwykle szybko, płynnie, precyzyjnie i niemal bezgłośnie. Dodatkowo takie rozwiązanie zapewnia bardzo swobodne korzystanie z ręcznego ustawiania ostrości. 

Minimalny dystans ostrzenia wynoszący 50 cm (dla szerokiego kąta) i 78 cm (dla tele)

Podejdź bliżej i wykonuj swobodnie upragnione kadry. Minimalny dystans ostrzenia wynoszący 50 cm (dla szerokiego kąta) i 78 cm (dla tele) z maksymalnym powiększeniem wynoszącym około 0,26x pozwala na zarejestrowanie szczegółowych i ostrych obrazów z niemal dowolnej odległości. Niezależnie od tego czy w trakcie podróży filmujesz czy fotografujesz model ten zapewni Ci ostre obrazy przy minimalnym zniekształceniu. 

Funkcjonalny pierścień sterujący

Obiektyw Canon RF 24-240 mm f/4-6.3 IS USM zawiera pierścień sterujący, który pozwala na bezpośrednią regulacją wielu ustawień, takich jak np. czas otwarcia migawki, przysłonę, kompensację ekspozycji itp. Pierścień ten ma charakterystyczną, łatwo rozpoznawalną powierzchnię, dzięki czemu można go bez przeszkód obsługiwać skupiając się na scenie i bez odrywania oka od wizjera. 

Doskonała komunikacja z aparatem

Szybkie przetwarzanie danych i sprawną komunikację pomiędzy aparatem a obiektywem zapewnia 12-pinowe łączenie. Takie rozwiązanie przyspiesza pracę systemu AF, zwiększa skuteczność stabilizacji obrazu itp. 

Gwarancja 2 lata

W zestawie: obiektyw, dekielki

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty