Canon RF 50 F 1.8 STM
799,00  839,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Canon RF 50 mm f/1.8 STM

Klasyczna ogniskowa i znakomita jakość obrazu

Odkryj swoją kreatywność i poszerz swoje umiejętności fotograficzne dzięki niezwykle kompaktowemu oraz niedrogiemu obiektywowi stałoogniskowemu, który zapewnia dużo więcej niż można by się spodziewać. Klasyczna ogniskowa pozwala na wykorzystanie go w wielu rodzajach fotografii, np. w street photo, w fotografii dziecięcej, portretowej, podróżniczej, fotoreportażu, dokumencie czy w fotografii ślubnej. 

Odkryj inny standard

Canon RF 50mm F1.8 STM to mały, lekki i budżetowy obiektyw z światło siłą f/1.8, który zapewnia znakomitą jakość obrazu i idealnie sprawdzi się w każdym - nawet bardzo słabym - świetle. Co więcej pozwala na kreatywną zabawę z głębią ostrości. Dzięki udoskonalonej optyce i bardzo cichemu silnikowi AF STM ta świetna "pięćdziesiątka" wniesie Twoją fotografię na nowy poziom. 

Uwolnij kreatywność

Wyraź się artystycznie i twórz imponujące obrazy nawet przy niskiej czułości ISO dzięki szerokiemu otworowi przysłony wynoszącemu f/1.8. Obiektyw oferuje przy tej wartości bardzo ostre obrazy, a jednocześnie pozwala na niezwykle rozmycie tła. Co więcej f/1.8 zapewnia odpowiednią ilość światła nawet w ciemnych pomieszczeniach czy tuż przed zmrokiem bez konieczności stosowania sztucznego oświetlenia.

Ostre, ciche i precyzyjne ustawianie ostrości

RF 50mm F1.8 STM wykorzystuje silnik krokowy STM, który pozwala na płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości. Sprawdzi się bardzo dobrze zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania . Powłoka Super Spectra na poszczególnych elementach obiektywu zapewnia świetną jakość obrazu.

Lekki i kompaktowy obiektyw

RF 50mm F1.8 STM waży zaledwie 160 g i mierzy tylko 40,5 mm długości. Dzięki temu jest niezwykle kompaktowy i jest znakomitym partnerem w trakcie codziennego fotografowania czy filmowania. Świetnie sprawdzi się także w trakcie podróży. Idealnie uzupełnia bezlsuterkowce z serii EOS R bez konieczności stosowania adaptera.

Przemyślany projekt

Canon RF 50mm F1.8 STM posiada ergonomiczny pierścień ustawiania ostrości, który zapewnia intuicyjną obsługę. Dodatkowo model ten oferuje 7-listkową, okrągłą przysłonę zapewniającą subtelny efekt bokeh. Co więcej obiektyw ten pozwala na ogniskowanie już z odległości 30 cm. 

Dane techniczne

Ogniskowa [mm]:
50
Kąt widzenia [stopnie]:
40
Przysłona [f/]:
1.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
1.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
30
Budowa:
6 elementów w 5 grupach
Skala odwzorowania:
0,25
Bagnet:
Canon R
Średnica filtra [mm]:
43
Waga [g]:
160
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
69,2x40,5

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.