Canon RF 50 F 1.8 STM
840,00  999,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Canon RF 50 mm f/1.8 STM

Klasyczna ogniskowa i znakomita jakość obrazu

Odkryj swoją kreatywność i poszerz swoje umiejętności fotograficzne dzięki niezwykle kompaktowemu oraz niedrogiemu obiektywowi stałoogniskowemu, który zapewnia dużo więcej niż można by się spodziewać. Klasyczna ogniskowa pozwala na wykorzystanie go w wielu rodzajach fotografii, np. w street photo, w fotografii dziecięcej, portretowej, podróżniczej, fotoreportażu, dokumencie czy w fotografii ślubnej. 

Odkryj inny standard

Canon RF 50mm F1.8 STM to mały, lekki i budżetowy obiektyw z światło siłą f/1.8, który zapewnia znakomitą jakość obrazu i idealnie sprawdzi się w każdym - nawet bardzo słabym - świetle. Co więcej pozwala na kreatywną zabawę z głębią ostrości. Dzięki udoskonalonej optyce i bardzo cichemu silnikowi AF STM ta świetna "pięćdziesiątka" wniesie Twoją fotografię na nowy poziom. 

Uwolnij kreatywność

Wyraź się artystycznie i twórz imponujące obrazy nawet przy niskiej czułości ISO dzięki szerokiemu otworowi przysłony wynoszącemu f/1.8. Obiektyw oferuje przy tej wartości bardzo ostre obrazy, a jednocześnie pozwala na niezwykle rozmycie tła. Co więcej f/1.8 zapewnia odpowiednią ilość światła nawet w ciemnych pomieszczeniach czy tuż przed zmrokiem bez konieczności stosowania sztucznego oświetlenia.

Ostre, ciche i precyzyjne ustawianie ostrości

RF 50mm F1.8 STM wykorzystuje silnik krokowy STM, który pozwala na płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości. Sprawdzi się bardzo dobrze zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania . Powłoka Super Spectra na poszczególnych elementach obiektywu zapewnia świetną jakość obrazu.

Lekki i kompaktowy obiektyw

RF 50mm F1.8 STM waży zaledwie 160 g i mierzy tylko 40,5 mm długości. Dzięki temu jest niezwykle kompaktowy i jest znakomitym partnerem w trakcie codziennego fotografowania czy filmowania. Świetnie sprawdzi się także w trakcie podróży. Idealnie uzupełnia bezlsuterkowce z serii EOS R bez konieczności stosowania adaptera.

Przemyślany projekt

Canon RF 50mm F1.8 STM posiada ergonomiczny pierścień ustawiania ostrości, który zapewnia intuicyjną obsługę. Dodatkowo model ten oferuje 7-listkową, okrągłą przysłonę zapewniającą subtelny efekt bokeh. Co więcej obiektyw ten pozwala na ogniskowanie już z odległości 30 cm. 

Dane techniczne

Ogniskowa [mm]:
50
Kąt widzenia [stopnie]:
40
Przysłona [f/]:
1.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
1.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
30
Budowa:
6 elementów w 5 grupach
Skala odwzorowania:
0,25
Bagnet:
Canon R
Średnica filtra [mm]:
43
Waga [g]:
160
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
69,2x40,5

 

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty