FujiFilm Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR
7 099,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do tygodnia

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR

Przeznaczenie

Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR to wysoce zaawansowany teleobiektyw typu zoom przeznaczony do aparatów bezlusterkowych FujiFilm X.  Bardzo długie ogniskowe oraz szybki AF definiują go jako narzędzie idealne do fotografowania dzikiej przyrody czy sportu. Uszczelniana konstrukcja pozwala na używanie nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Cechy

Najwyższa jakość optyczna

Układ optyczny obiektywu XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR składa się z aż 21 elementów rozmieszczonych w 14 grupach. Wśród zastosowanych soczewek wykorzystano aż 5 soczewek ze szkła ED (o niskiej dyspersji) oraz 1 soczewkę Super ED. Takie zestawienie eliminuje  niemal całkowie aberrację chromatyczną i pozwala uzyskać obraz o najwyższej ostrości, szczegółowości i wiernemu odwzorowaniu kolorów.

Szybki i cichy AF dzięki dwóm liniowym silnikom

W fotografii sportowej czy dzikiej przyrody niezwykle ważny jest szybkie ustawienie ostrości. Obiektyw XF100400 radzi sobie w tej kwestii doskonale będąc jednym z najszybszych obiektywów Fujinon. Jest to zasługa dwóch silników liniowych które oprócz szybkości wyróżnia bezgłośne działanie. Obiektyw idealnie sprawdzi się więc wszędzie tam gdzie ważna jest dyskrecja pracy a także podczas filmowania.

Bardzo wydajana stabilizacja obrazu

Oprócz doskonałej konstrukcji optycznej i działania AF model ten cechuje też niezwykle wydajny system stabilizacji obrazu o skuteczności aż 5EV. Ma to szczególne znaczenie przy długich ogniskowych, gdzie tzw. bezpieczny czas naświetlania jest znacznie krótszy niż w obiektywach szerokokkątnych czy standardowych. System stabilizacji obrazu automatycznie zmienia swoje działanie podczas panoramowania działając jedynie w płaszczyźnie pionowej co pozwala na korzystanie ze stabilizacji nawet w przypadku tego rodzaju fotografii.

Niewielka waga i gabaryty

Pomimo bardzo dużych ogniskowych, solidnej konstrucji i zaawansowanej optyki Fujinon XF 100-400 mm f/4.5-5.6 R LM OIS WR waży tylko 1375 gram co w zestawieniu z niewielką wagą aparatów serii X tworzy wygodny w użytkowaniu zestaw. Ma to szczególne znaczenie w sytuacjach gdzie fotograf używa takiego zestawu przez wiele godzin, np. w trakcie imprez sportowych czy fotografowania dzikiej przyrody. Ponadto obiektyw został tak skonstruowany by po podłączeniu do aparatu serii X poprzez odpowiednie przeniesienie środka cieżkości wydawał się jeszcze lżeszy niż jest i idealnie sprawdzał się podczas całodniowych wypraw.

Duża skala odwzorowania

Minimalna odległość ogniskowania wynosi tylko 100 cm co przy ogniskowej 140 mm pozwala na uzyskanie powiększenia 0,19x. Takie powiększenie doskonale sprawdzi się przy fotografowaniu detali i niewielkich obiektów. Jest więc namiastką obiektywu makro.

Uszczelniana, odporna na mróz konstrukcja

Obudowa obiektywu została wykonana z metalu gwarantujac trwałość i odporność. Ponadto uszczelniona w 12 miejscach konstrukcja zabezpiecza przed zapyleniem czy zawilgoceniem pozwalając na użytkowanie obiektywu w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Przednia soczewka obiektywu została pokryta fluorowymi powłokami chroniąc przed osiadaniem na niej wody i ułatwiając czyszczenie.

Dla zapewnienia szczelności wskazane jest używanie obiektywu z uszczelnianymi korpusami aparatów FujiFilm X.

Obiektyw Fujifilm 100-400 mm f/4.5-5.6 Fujinon XF współpracuje z telekonwerterami Fujinon XF1.4X TC WR oraz XF 2X TC WR, dostępnymi opcjonalnie.

 

Dane techniczne

Oznaczenia :
XF R LM OIS WR
Ogniskowa [mm]:
100-400
Kąt widzenia [stopnie]:
16,2-4,1
Przysłona [f/]:
4,5-5,6
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
4,5
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
5,6
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
22
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
22
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
175
Stabilizacja:
jest
Budowa:
21 elementów w 14 grupach
Skala odwzorowania:
maksymalne powiększenie 0.19x
Osłona przeciwsłoneczna:
w zestawie
Bagnet:
FujiFilm X
 Średnica filtra [mm]:
77
Waga [g]:
1375
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
ø94.8mm x 210.5mm (Wide) / 270mm (Telephoto)
 

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty