Godox Ving V860II speedlite (Canon)
949,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka Zapytaj.

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

LAMPA REPORTERSKA GODOX  V860II

Lampa z pełną obsługą TTL

Wszechstronna reporterska lampa błyskowa w pełni obsługująca różne tryby pracy - TTL , błysk ręczny, HSS (max.1/8000s), FEC, FEB, synchronizację z drugą kurtyną migawki, itp. Wbudowany odbiornik bezprzewodowego systemu X pracujący w częstotliwości 2,4 GHz pozwala na łączenie jej z innymi lampami błyskowymi.

Wbudowana transmisja 2,4 GHz systemu X

Dzięki wbudowanemu odbiornikowi bezprzewodowego systemu X lampa zapewnia swobodną komunikację w zasięgu do 100 m. Można jej używać w połączeniu z lampami błyskowymi TTL, lampami plenerowymi TTL czy lampami studyjnymi TTL. Możesz więc wykorzystać tę lampę reporterską jako element większej konfiguracji oświetleniowej na każdym planie. 

W przypadku lampy do aparatów Nikon można jej użyć:

  • jako lampa główna do sterowania lampami Nikon Speedlight np. SB-900, SB-910
  • jako lampa podporządkowana do sterowania sygnałami z lampy Nikon Speedlight

Różne tryby pracy

Lampa V860II udostępnia różne tryby pracy - TTL, Manual i Multi flash. Dodatkowo możesz skorzystać z trybów HSS (do 1/8000s), FEC, FEB, synchronizacja drugiej kurtyny itp. Możesz więc kreatywnie pracować ze światłem błyskowym i dostosowywać sposób działania lampy do danej sceny czy warunków fotografowania. 

Palnik z zoomem

Głowica posiada zoom 20-200 mm, który działa automatycznie bądź ręcznie. Dzięki temu można dostosować szerokość wiązki światła do różnych ogniskowych. 

Ruchoma głowica

Swobodnie obracaj palnikiem, tak aby odbijać światło lub oświetlać obiektyw pod różnymi kątami. Lampa oferuje kąt obrotu od 0° do 330° w poziomie i od -7° do 90° w pionie. Lampa daje Ci więc dostęp do różnych technik fotografowania światłem błyskowym.  

 

Specyfikacja


Czas trwania błysku:
1/300 - 1/20000 sekund
 Liczba przewodnia [LP]:
60 (m ISO 100) 190 (feet ISO 100)
 Zoom lampy błyskowej:
auto 20-200
 Tryby błysku:
Multi, Synchronizacja z krótkimi czasami otwarcia migawki (HSS) do 1/8000s, na pierwszą lub na drugą kurtynę, FEC (Manualna. FEB: ±3 stopnie w przyrostach do 1/3 (Manualna FEC i FEB mogą być używane razem.), TTL i błysk ręczny
Dodatkowe funkcje:
Master, Slave, Off, temp. barwowa: 5600±200k, akumulator litowo-jonowy 2000 mAh
 Informacje o wyświetlaczu LCD:
tak
 Informacje na wyświetlaczu LCD:
tak
 Obracany reflektor:
0 do 360°
 Uchylny reflektor:
-7° do 90°
 Liczba błysków:
650
 Czas ładowania lampy:
<1.5 sekund
Bezprzewodowa praca zdalna:
tak
Zasilanie:
dedykowane
Wbudowany odbiornik sterowania radiowego:
tak
Wbudowany nadajnik sterowania radiowego:
nie
Waga [g]:
530

Zestaw zawiera
Lampa
Akumulator litowo-jonowy
Ładowarka do akumulatora
Kabel ładowarki
Podstawka
Futerał

Gwarancja 2 lata

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.