Nikon NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR
3 098,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Nikon NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR

Uniwersalny obiektyw dla każdego podróżnika

Od szerokich ujęć zdumiewających krajobrazów i niebywałej architektury odwiedzanych miejsc po piękne portrety napotkanych osób i zbliżenia dzikiej przyrody. Obiektyw Nikon NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR to niezwykle uniwersalne narzędzie, które pozwoli pokazać Ci wszystko to, co zachwyci Cię w trakcie każdej podróży. 7,8-krotny zoom, 5-stopniowy VR, kompaktowa i lekka konstrukcja i jakość lini Z sprawią, że odkryjesz na nowo filmowanie i fotografowanie. 

Obiektyw idealny w każdej podrózy

NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR to doskonałe zrównoważenie wagi, wielkości i rozdzielczości obrazu. Dzięki bardzo szerokiemu zakresowi ogniskowych staje się uniwersalnym obiektywem, który poradzi sobie z ogromną liczbą tematów fotograficznych i filmowych. To także znakomite narzędzie na codzienne fotografowanie czy tzw. spacerzoom.

Uchwyć każdą scenę

7,8-krotny zoom zapewnia kąty widzenia idealne do uchwycenia niemal każdej sceny. Podróżowanie to tak naprawdę połączenie fotografii architektury, wnętrz, krajobrazowej, portretowej, reportażu, dokumentu czy fotografii sportowej i przyrodniczej. Z tym wszystkim z łatwością poradzi sobie NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR zapewniając szerokie pole widzenia i świetne zbliżenia. To także świetne narzędzie dla tych, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie fotografii i filmu i chcą spróbować swoich sił w wielu tematach. 

Niezwykle wydajna stabilizacja 

NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR zapewnia precyzyjną i wyjątkowo efektywną redukcję drgań w zakresie nawet 5 stopni. System działa zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Wykonuj ostre zdjęcia z ręki przy małej ilości światła lub nagrywaj z ręki stabilne ujęcia wideo.

Perfekcyjne obrazy

NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR zapewnia świetną jakość obrazu dla wszystkich ogniskowych - od szerokiego kąta do tele. Co więcej to także idealna ostrość na całej powierzchni kadru. Płynny efekt bokeh pozwala na uzyskiwanie świetnie wyglądających nieostrości. Obiektyw jest kompatybilny z funkcją ustawiania ostrości w oparciu o detekcję oka dostępną w bezlusterkowcach serii Z, co pozwala na swobodne pracowanie z ostrością.

Znakomity także do wideo

Obiektyw wykorzystuje cichy, płynny i precyzyjny silnik AF, który świetnie sprawdzi się także podczas filmowania. Ostrość nie będzie zmieniała się podczas zmiany ogniskowej, stąd możesz z łatwością robić idealne najazdy. Obiektyw posiada moletowany pierścień, do którego możesz przypisać Twoje ulubione funkcje, takie jak ustawianie czułości ISO, przysłony, kompensacji ekspozycji czy ręczne ustawianie ostrości. Pierścień działa równie wydajnie podczas filmowania, jak i w trakcie fotografowania.

Rób ujęcia z bliska

NIKKOR Z 18-140mm F/3.5-6.3 VR przy krótki ogniskowych osiąga minimalny dystans ostrzenia wynoszący tylko 20 cm, natomiast przy maksymalnej ogniskowej tylko 40 cm. To pozwala na wykonywanie zdumiewających zbliżeń i ukazywanie niesamowitych detali. 

Dane techniczne

Oznaczenia :
Z DX 18-140 mm f/3.5-6.3 VR
Ogniskowa [mm]:
18-140
Kąt widzenia [stopnie]:
76 - 11.3 o
Przysłona [f/]:
F/3.5-6.3
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
3.5
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
6.3
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
40
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
40
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
20 (szeroki kąt), 40 (tele)
Stabilizacja:
jest
Budowa:
17 elementów w 13 grupach
Skala odwzorowania:
0.33x
Bagnet:
Nikon Z
Średnica filtra [mm]:
62
Waga [g]:
315
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
73 x 90 mm
 
Gwarancja 2 lata
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty