Nikon Nikkor Z 20mm f1.8 S
4 530,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKKOR Z 20 MM F/1.8

Uwolnij potencjał każdego promienia świetlnego

NIKKOR Z 20mm f/1.8 S to wysokiej jakości obiektyw należący do serii Z. Zapewnia szeroki kąt widzenia i dużą światłosiłę. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej konstrukcji optycznej jest w stanie zapewnić obrazy pozbawione wad optycznych i cechujące się znakomitą szczegółowością. Instrument ten sprawdzi się w fotografii architektury, krajobrazowej czy wnętrzarskiej. 

Doskonały obraz w każdych warunkach

NIKKOR Z 20mm f/1.8 S zapewnia szczegółowe obrazy. Jego jakość docenią fotografowie krajobrazowi, architektury, wnętrz i wszyscy Ci, którzy potrzebują szerokiego pola widzenia, aby skomponować perfekcyjny kadr. Obiektyw posiada 9-listkową przysłonę, która zapewnia subtelne rozmycia i świetny efekt bokeh. Światłosiła f/1.8 pozwala na uzyskiwanie bardzo plastycznych obrazów i umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć z ręki nawet przy małej ilości dostępnego światła. 

Minimalna odlegości ostrzenia obiektywu NIKKOR Z 20mm f/1.8 S wynosząca 20 cm pozwala na budowanie złożonych kompozycyjnie kadrów, w których pierwszy i ostatni plan pozostają w ciekawej relacji. Zastosowanie szkła ED i przeciwodblaskowej powłoki nanokrystalicznej zapewnia skuteczne eliminowanie refleksów oraz flar. To pozwolą na uzyskiwanie zdumiewających zdjęć nawet przy trudniejszym oświetleniu. 

NIKKOR Z 20mm f/1.8 S podobnie jak reszta sprzętów należących do rodziny Nikon Z został uszczelniony. To zapewnia ochronę przed niekorzystnymi działaniami kurzu, pyłu i wilgoci. Fotografuj i filmuj w trudniejszym środowisku, co jest częste w przypadku praktyki osób rejestrujących np. krajobrazy. 

Znakomity także podczas filmowania

NIKKOR Z 20mm f/1.8 S pozwala nie tylko na uzyskiwanie świetnych fotografii, ale także filmów. W konstrukcji tej udało się praktycznie wyeliminować efekt oddychania, a wydajny system AF działa precyzyjnie i niezwykle cicho. 

Dane techniczne

Ogniskowa [mm]:
20
Kąt widzenia [stopnie]:
94,7
Przysłona [f/]:
1.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
20
Stabilizacja:
brak
Budowa:
14 elementów w 11 grupach
Skala odwzorowania:
0,19
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
77
Waga [g]:
505
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
108,5x84,5

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty