Nikon Nikkor Z 24mm f/1.8 S
4 180,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKKOR Z 24 MM F/1.8 S

Zarejestruj to co niezwykłe

Wykorzystaj jasny obiektyw szerokokątny o ogniskowej 24 mm i światłosile f/1.8 i uchwyć piękne obrazy. To doskonałe narzędzie do rejestrowania zdumiewających krajobrazów, oszałamiających wnętrz czy uzyskiwania szerokich kadrów w pozostałych gatunkach fotografii. Stworzony specjalnie z myślą o pełnoklatkowych bezlusterkowcach z serii Z pozwala na wykorzystanie ich pełni potencjału. Obiektyw ten zapewnia zdumiewająco ostre obrazy i niezwykle wydajną pracę przy małej ilości światła. 

Uchwyć piękne obrazy w każdych warunkach

Światłosiła f/1.8 pozwala na wykonywanie ostrych ujęć nawet przy bardzo małej ilości światła. Dodatkowo umożliwia ona uzyskiwanie pięknych rozmyć i subtelnego efektu bokeh. Znakomita ostrość w całym kadrze zapewnia świetne obrazy, sprawiając, iż jest to doskonałe narzędzie do rejestrowania krajobrazów czy architektury. Każdy element obrazu zostanie odwzorowany z niebywałą precyzją.

Obudowa obiektywu została bardzo dokładnie uszczelniona, co zapewnia ochronę przed niekorzystnymi czynnikami środowiska. Kurz i wilgoć nie stanowią zagrożenia dla optyki, co jest niezwykle cenne podczas realizowania np. zdjęć krajobrazowych. Skup się na idealnym kadrze i uchwyć magię chwili. Dodatkowo obiektyw wykorzystuje powłokę fluorową, która aktywnie chroni przed wodą, pyłem i brudem, jednocześnie nie wpływając na jakość zdjęć.

 

Uchwyć więcej

Szeroki kąt ogniskowej 24 mm umożliwia rejestrowanie rozległych krajobrazów i obejmowanie w kadrze całego pomieszczenia. Sprawdzi się to nie tylko podczas fotografowania, ale również filmowania np. wywiadów w ciekawych sceneriach. Co ważne inżynierom udało się wyeliminować efekt oddychania obiektywu.  

 

Światłosiła f/1.8 pozwala na uzyskanie niezwykle wciągającego i inspirującego efektu bokeh. Jego naturalny wygląd i płynne przejścia pozwalają na swobodną zabawę z kadrem i wykorzystywanie plastyki obrazu. Minimalna odległość ostrzenia wynosząca zaledwie 25 cm daje pełną swobodę podczas komponowania ujęć.

W obiektywie zastosowano powłokę nanokrystaliczną, która niezwykle skutecznie eliminuje refleksy i flary, co wpływa na zwiększenie kontrastu zdjęć i filmów. Przekłada się to na wierne odwzorowanie punktowych źródeł światła, takich jak np. lampy uliczne. 

Dyskretna praca

NIKKOR Z 24mm f/1.8 S wykorzystuje bezgłośnie pracujący silnik AF, dzięki czemu podczas filmowania nie dochodzi do zakłóceń sceny. Obiektyw nie zaburzy nawet najbardziej nastrojowej, wymagającej ciszy sceny. Przekłada się to także na komfort podczas fotografowania, np. podczas spektakli teatralnych itp. Co więcej obiektyw posiada pierścień sterujący, który pozwala na bezgłośne sterowanie przysłoną lub kompensacją ekspozycji. Pierścień ten umożliwia również manualne ustawianie ostrości.

Dane techniczne

Ogniskowa [mm]:
24
Kąt widzenia [stopnie]:
84 stopnie (61 stopni dla DX)
Przysłona [f/]:
f/1.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
f/1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
f/16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
25
Budowa:
12 soczewek w 10 grupach
Skala odwzorowania:
0,15x
Osłona przeciwsłoneczna:
HB-88
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
72
Waga [g]:
ok. 450 g
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
ok. 78x96,5

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty