Nikon Nikkor Z 85 mm f/1.2 S
11 799,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OBIEKTYW NIKKOR Z 85 MM F/1.2 S

Mistrz portretu

Ten obiektyw stanie się legendą wśród profesjonalnych fotografów i filmowców zajmujących się portretami, ślubami, sesjami ciążowymi, modowymi, glamour itp. Zapewnia wyjątkową jasność f/1.2 i ogniskową 85 mm, co w połączeniu z faktem, że należy do linii premium S czyni z niego portretówkę marzeń. Nikkor Z 85 mm f/1.2 S to zapierający dech w piersiach realizm z marzycielską głębią. Niezwykle nastrojowo rozmyte tła i doskonała plastyka we wszystkich planach.Niezawodny autofokus, który da Ci poczucie spokoju i dotrzyma kroku nawet podczas uwieczniania najbardziej ulotnych, niepowtarzalnych momentów. 

Nagroda w konkursie TIPA World Awards 2023 

Nagrody TIPA World Awards są powszechnie uważane za wyraz uznania dla najlepszych firm i produktów o najwyższej jakości w branży. Stanowią też ważne kryterium i wskazówkę dla konsumentów podejmujących decyzje o zakupie.

Obiektyw Nikon NIKKOR Z 85 mm f/1.2 S zdobył nagrodę "Best Portrait Lens" - najlepszy obiektyw portretowy. 

Klasyczna portretowa ogniskowa

Ogniskowa 85 mm to brak przerysowań twarzy i sylwetki, dzięki którym modele i modelki wyglądają naturalnie i pięknie. Dodatkowo to krótkie tele umożliwia pozostanie na tyle blisko fotografowanych osób, że wciąż można zachować intymny nastrój sesji. Nikkor Z 85 mm f/1.2 S jest doskonałym obiektywem do uchwycenia naturalnej, ludzkiej ekspresji. 

Niesamowite tło w Nikkor Z 85 mm f/1.2 S

Połączenie cienkiej jak papier płaszczyzny ostrości f/1.2 i naturalnie wyglądającej kompresji ogniskowej 85 mm oraz precyzyjnej ostrości pozwoliło na stworzenie na obrazach efektu trójwymiarowości, które natychmiast przyciąga uwagę widzów. Tak duża jasność pozwala na wykonywanie ujęć, na których tła są bardzo nastrojowo rozmyte. 11-listkowa, zaokrąglona przysłona zapewnia gładkie, bardziej okrągłe i wiarygodnie wyglądające rozmycia. Przy f/2 punktowe źródła światła przekształca w małe krążki świetlne, a obszary nieostre rozpływają się malarskiej mgiełce. 

Swobodna praca w słabym oświetleniu

Większy otwór mocowania Nikon Z cechuje się zwiększoną skutecznością zbierania światła przez przysłonę f/1.2, zalewając matrycę światłem i umożliwiając fotografowanie oraz filmowanie niemal w całkowitych ciemnościach. 

Wykorzystaj podświetlenie

Naturalne podświetlenie, takie jak zachody Słońca, może stworzyć jedne z najbardziej efektowych, dramatycznych ujęć - w szczególności na weselach. Powłoka nanokrystaliczna firmy Nikon zapewnia wyjątkową tolerancję na tylne oświetlenie, odblaski i refleksy. Elementy o bardzo niskiej dyspersji (ED) i soczewki asferyczne (AS) zapobiegają powstawaniu kolorowych obwódek i aberracji. 

Płynne przejścia ostrości

Włącz manualne ogniskowanie w celu kontrolowanego, dokładnego ręcznego ustawiania ostrości lub pozwól aparatowi wykonać pracę dzięki niemal bezgłośnemu silnikowi AF wspierającego funkcję Eye AF. Efekt oddychania został zdecydowanie zredukowany, tak aby nie było widać zmiany pola widzenia podczas zmieniania punktu ostrości pomiędzy obiektami. Umożliwia to skuteczne wykorzystanie obiektywu podczas filmowania. 

Autofokus, który nie zawiedzie nawet podczas najbardziej decydujących momentów

Nie ma drugiej szansy, aby uchwycić większość najważniejszych chwil. System Multi-Focus firmy Nikon wykorzystuje 2 silniki krokowe STM, które poruszają się synchronicznie, zapewniając nieskazitelną precyzję nawet podczas fotografowania z f/1.2, czyli wtedy, gdy sprzęt musi działać z precyzją co do milimetra. 

Tekstury, które można niemal dotknąć

Dzięki swej wyjątkowej rozdzielczości Nikkor Z 85 mm f/1.2 S rejestruje najdelikatniejsze tekstury skóry, włosów i tkanin z realistyczną precyzją. 

Uszczelniona i wzmocniona konstrukcja

Obiektyw został uszczelniony w wielu ważnych miejscach, tak aby móc bezproblemowo pracować w wymagającym środowisku. Jest odporny na działanie kurzu, pyłu i wilgoci, dotrzymując tym samym kroku bezlusterkowcom z linii Nikon Z. 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • Obiektyw
  •  Pokrywka obiektywu LC-82B (pokrywka przednia)
  •  pokrywka obiektywu LF-N1 (pokrywka tylna)
  •  osłona przeciwsłoneczna HB-106
  •  futerał na obiektyw CL-C2
Ustawianie ostrości:
autofokus
Oznaczenia :
Nikkor Z 85 mm f/1.2 S
Ogniskowa [mm]:
85
Kąt widzenia [stopnie]:
Format FX: 28° 30', format DX: 18° 50'
Przysłona [f/]:
1.2
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
1.2
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
85 cm
Budowa słuchawek:
15 soczewek w 10 grupach (w tym 1 soczewka ED, 2 soczewki asferyczne i soczewki z powłoką nanokrystaliczną)
Skala odwzorowania:
0,11x
Osłona przeciwsłoneczna:
tak
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
82
Waga [g]:
1160 g
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
Około 102,5 mm x 141,5 mm
 EAN
4960759910318
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.