TELEKONWERTER NIKON Z TC-1.4X
2 497,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Telekonwerter Nikon Z TC-1.4x

Telekonwerter Nikon Z TC-1.4x JMA903DA zwiększa ogniskową współpracujących obiektywów NIKKOR Z bez nadmiernego obciążania torby fotograficznej. Od dzikiej przyrody po akcję i efektowne widoki, uchwycisz więcej z większej odległości. Wszystko to przy zachowaniu doskonałej jakości zdjęć i szybkości ustawiania ostrości, jakiej można oczekiwać od systemu Z firmy Nikon.

Telekonwerter Nikon Z TC-1.4x - ogniskowa większa o 40%

Wykadruj piękne zdjęcia obiektów, które dotychczas były zbyt odległe. Telekonwerter Z TC-1.4x zwiększa o 40% ogniskową obiektywu NIKKOR Z do systemu bezlusterkowego. Idealny, gdy potrzebujesz trochę dłuższej ogniskowej, aby uzyskać idealne ujęcie. Podczas fotografowania z podłączonym telekonwerterem TC-1.4xminimalna odległość zdjęciowa pozostaje niezmieniona.

Dzięki dużej średnicy mocowania Z firmy Nikon obiektyw NIKKOR Z umożliwia rejestrowanie jasnych zdjęć nie obarczonych winietowaniem. Uzyskujesz więcej szczegółów, głębi i kolorów na każdym zdjęciu.

Przybliż się. Telekonwerter Nikon Z TC-1.4x zwiększa o 40% ogniskową współpracującego obiektywu NIKKOR Z do systemu bezlusterkowego.

Telekonwerter Nikon Z TC-1.4x - większa elastyczność

Doskonała jakość zdjęć wykonywanych przy użyciu systemu Z firmy Nikon. Dwukrotnie zwiększ ogniskową. Zaawansowana konstrukcja układu optycznego firmy Nikon umożliwia wykonywanie ostrych zdjęć o wysokiej rozdzielczości przy zmniejszeniu otworu względnego tylko o dwa stopienie.

Ostrość i szybkość

Znakomity autofokus. Niezwykle stabilny system redukcji drgań. Z zamocowanym telekonwerterem Z TC-1.4x - uzyskasz ostrość i szybkość, których oczekujesz od systemu Z firmy Nikon.

Solidna i wytrzymała konstrukcja Nikon Z TC-1.4x

Dzięki uszczelnieniu telekonwerter jest zabezpieczony przed kurzem i wilgocią. Powłoka fluorowa firmy Nikon skutecznie chroni przed wodą, pyłem i brudem, nie wpływając przy tym na jakość zdjęć.

Jednolity wygląd systemu firmy Nikon

Wygląd telekonwertera, wykonanego z wytrzymałego, anodowanego aluminium o specjalnej fakturze, idealnie pasuje do aparatu z serii Z firmy Nikon oraz obiektywu NIKKOR Z.

Rozwija się wraz z Tobą

Możliwości korzystania z telekonwertera Nikon Z TC-1.4x będą rosły w miarę poszerzania się oferty obiektywów NIKKOR Z. Przekształć teleobiektyw zmiennoogniskowy w superteleobiektyw. Zwiększ ogniskową obiektywu stałoogniskowego bez pogarszania jakości zdjęć. Niezależnie od Twojego spojrzenia na świat, możliwości korzystania z telekonwertera Z TC-1.4x  będą rosły.

Zawartość opakowania:

•          Telekonwerter TC-1.4x JMA903DA

•          Przednia pokrywka obiektywu BF-N2

•          Futerał CL-C4

•          Pokrywka tylna LF-N1

Gwarancja 2 lata

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.