Nikon Nikkor Z 26 mm f/2.8
2 149,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

OBIEKTYW NIKKOR Z 26 MM F/2.8

Mały, smukły obiektyw stałoogniskowy o ogromnym potencjale

Mniej niż 3 cm grubości, lekki jak piórko i zapewniający zaawansowaną jakość obrazu system Nikon Z sprawiają, że Nikkor Z 26 mm f/2.8 to doskonały wybór dla fotografów ulicznych, reporterów czy tych, którzy Tworzą swoje obrazy w podróży. To także świetna propozycja dla tych, którzy chcą maksymalnie zmniejszyć gabaryty swojego zestawu, tak aby móc go mieć zawsze pod ręką. Nikkor Z 26 mm f/2.8 przekształca aparat bezlusterkowy Nikon Z w możliwie mobilny sprzęt, zachęcając do fotografowania i filmowania w maksymalnej liczbie miejsc. Gdziekolwiek zechcesz! Model ten zapewnia realistyczną ostrość obrazu, pięknie rozmyte tło, wszechstronną wydajność przy słabym oświetleniu i bardzo ciekawą ogniskową, pozwalającą na niezwykle kreatywne obrazowanie świata.

Zabierz swój aparat wszędzie

Dzięki obiektywowi Nikkor Z 26 mm f/2.8 Twój aparat jest tak kompaktowy i przenośny, jak to tylko możliwe. Nie będziesz chciał bez niego wychodzić z domu. Jest dyskretny i doskonale nadaje się do wykonywania niespodziewanych ujęć bez zwracania na siebie uwagi. Ogniskowanie wszystkich elementów sprawia, że jest bardzo mały w czasie pracy. Oszczędzający miejsce nowo opracowany system ustawiania ostrości oparty o silnik krokowy STM jednocześnie porusza wszystkimi elementami obiektywu. Zmniejsza to całkowitą długość tubusu i zapewnia niezwykłą spójność na wszystkich planach od około 20 cm do nieskończoności.

Nikkor Z 26 mm f/2.8 - idealny do street photo

Obiektyw Nikkor Z 26 mm f/2.8 to idealny obiektyw na ulicę, umożliwiający wykonywanie kreatywnych ujęć szerokokątnych, portretów środowiskowych itp. Jest tak samo świetny zarówno do fotografowania, jak i filmowania. Minimalny dystans ostrzenia wynoszący 20 cm pozwala na bardzo kreatywne komponowanie i zapewnia niezrównaną ekspresję. 

Nikkor Z 26 mm f/2.8 z matrycą APS-C

Te obiektyw jest także świetny po przymocowaniu go do aparatu Nikon Z z matrycą APS-C (Z30, Z50, Zfc itp.). Wtedy jego pole widzenia odpowiada ogniskowej 39 mm dla formatu małoobrazkowego. 

Piękne rozmycie tła

Fotografuj i filmuj z szeroko otwartą przysłoną f/2.8, aby nadać obrazom magiczną małą głębię ostrości. Wyróżnij ostre obiekty na delikatnie rozmytym tle dzięki nastrojowo wyglądającym efekcie bokeh.

Ostre zdjęcia w słabym świetle

Połączenie większego mocowania Nikon Z i dużej przysłony f/2.8 zapewnia wystarczającą ilość światła, dzięki czemu można wydłużyć czas otwarcia migawki, zapobiegając rozmyciom i umożliwiają sobie filmowanie w każdym świetle. 

Kreatywne zbliżenia

Zbliż się do fotografowanego obiektu na odległość zaledwie 20 cm i wykorzystaj szeroką perspektywę 26 mm, małą głębię ostrości i ultra ostre obrazy, aby zmienić to, co zwyczajne w niezwykłe. 

Doskonała ostrość

Mistrzowsko opracowana formuła optyczna obejmująca 3 soczewki asferyczne (AS) zapewnia maksymalną ostrość przy minimalnej aberracji sferycznej i krzywiźnie pola. 

Specyfikacja

Gwarancja
24 miesiące
Zestaw zawiera
  • Obiektyw
  •  Pokrywka obiektywu LC-K108 (pokrywka przednia)
  •  pokrywka obiektywu LF-N1 (pokrywka tylna)
  •  osłona przeciwsłoneczna HB-111
Ustawianie ostrości:
autofokus
Oznaczenia :
Nikkor Z 26 mm f/2.8
Ogniskowa [mm]:
26
Kąt widzenia [stopnie]:
Format FX: 79°, format DX: 57°
Przysłona [f/]:
f/2.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
2.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
0,2 m (mierzone od płaszczyzny ogniskowej)
Budowa słuchawek:
8 soczewek w 6 grupach (w tym 3 soczewki asferyczne)
Skala odwzorowania:
0,19x
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
52
Waga [g]:
125
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
Około 70 mm x 23,5 mm
 EAN
4960759910967
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.