Nikon Nikkor Z 85mm f1.8 S
3 588,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do tygodnia

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

NIKKOR Z 85 MM F/1.8 S

Znakomity obiektyw portretowy

Wykorzystaj Nikona Z do portretowania. Jasny obiektyw f/1.8 o ogniskowej 85 mm sprawdzi się w tej roli znakomicie, gwarantując zachowanie wszystkich szczegółów w całym kadrze. Jego ogniskowa pozwala na uzyskanie naturalnych efektów, a subtelny efekt bokeh umożliwia zbudowanie odpowiedniego nastroju. Nikkor Z 85 mm f/1.8 S sprawdzi się zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak i filmowania.

 

Obiektyw ten pozwoli Ci wykonać intymne zbliżenia i szersze portrety, w których umieścisz modeli w kontekście danej sceny. Instrument ten zapewni Ci doskonałą jakość obrazu nawet przy przysłonie f/1.8. Dodatkowo świetnie zachowuje się podczas fotografowania pod światło, dzięki czemu masz pełną swobodę podczas komponowania ujęć. Użytkownik może dostosować do własnych potrzeb sposób wykorzystania pierścienia sterującego. Domyślnie oferuje funkcję ręcznego ustawiania ostrości, lecz może także odpowiadać za sterowanie przysłoną lub kompensację ekspozycji. 

Nikkor Z 85 mm f/1.8 S pozwala na pełne wykorzystanie funkcji ustawiania ostrości na podstawie detekcji oka dostępnej w Nikonach Z. Możesz ustawić ostrość na oku modela lub modelki nawet wtedy, gdy znajdują się w tłumie. Filmowcom przyda się ten obiektyw do tworzenia zbliżeń, podczas których będą operowali płytką głębią ostrości. Pozwala to wprowadzić niesamowity klimat do wideo. 

Nikkor Z wykorzystuje potencjał dużej średnicy mocowania aparatów serii Z. Dzięki temu jasne zdjęcia pozbawione są winietowania. W obiektywie zastosowano przeciwodblaskową powłokę nanokrystaliczną. Wielosilnikowy system AF gwarantuje precyzyjne i błyskawiczne nastawy. Dodatkowo działa bardzo cicho i dyskretnie, co ma szczególne znaczenie dla filmowców. Minimalna odległość ostrzenia wynosząca 80 cm pozwala zbliżyć się do modela lub modelki. 

Podobnie jak aparaty serii Z obiektyw Nikkor Z 85 mm f/1.8 S posiada uszczelnioną konstrukcję, która chroni go przed oddziaływaniem kurzu i wilgoci. Dzięki temu możesz fotografować i filmować bez obaw w każdych warunkach. 

Dane techniczne

Oznaczenia :
S
Ogniskowa [mm]:
85 mm
Kąt widzenia [stopnie]:
28,3
Przysłona [f/]:
f/1.8
Minimalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
f/1.8
Minimalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
f/1.8
Maksymalna wartość przysłony - szeroki kąt [f/]:
f/16
Maksymalna wartość przysłony - wąski kąt [f/]:
f/16
Minimalna odległość ostrzenia AF/MF [cm]:
80
Stabilizacja:
brak
Budowa:
12 elementów w 8 grupach
Bagnet:
Nikon Z
 Średnica filtra [mm]:
67
Waga [g]:
470
Wymiary (średnica x długość) [mm]:
99x75

Gwarancja 2 lata 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty