Sigma A 50 mm f/1.4 DG HSM (Canon) - 3 lata gwarancji
3 290,00  3 490,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24
* 30 / 90 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 99 zł: przy dostawie krajowej w kredycie Santander / Credit Agricole

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu tj Magazyn POV, pasazfoto, ul. Julianowska 37, 05-500 Piaseczno

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Standardowa długość, będąca jednocześnie idealną do portretów i ujęć w miejskim krajobrazie – 50 mm obiektyw jest jednym z najpotrzebniejszych elementów wyposażenia każdego fotografa. Stałoogniskowy obiektyw Sigma 50 Art jest natomiast marzeniem ich wszystkich.

Jest to wysoce zaawansowana optyka, która przeznaczona jest dla profesjonalistów nieidących na choćby najmniejsze kompromisy w jakości uchwytywanych zdjęć. Producent stworzył ją bowiem z myślą o lustrzankach, posiadających matryce o wyjątkowo wysokiej rozdzielczości. Przedstawiony model dedykowany jest posiadaczom aparatów marki Canon.

Dlaczego Sigma 50 Art jest tak dobrym akcesorium i czemu warto przynajmniej rozważyć włączenie jej do swojego wyposażenia?

Absolutnie najlepszy zespół optyczny

Najwyższą jakość fotografii gwarantuje wyjątkowe wnętrze tego urządzenia. W środku znajdziemy 13 soczewek ustawionych w 8 grup. Trzy z nich to elementy o niskiej dyspersji (SLD – Special Low Dispersion), jeden z nich zaś jest elementem asferycznym. Przysłona natomiast składa się z dziewięciu listków, gwarantując otwór w kształcie najbardziej zbliżonym do idealnego okręgu. Pracuje ona w zakresie f/1.4-f/16.

Dzięki takiemu wyposażeniu obiektyw zapewnia najwyższą jakość fotografii. We współpracy z lustrzanką generuje obrazy charakteryzujące się wysoką ostrością, zostawiając w tyle konkurencyjne konstrukcje. Wybierając Sigmę 50 Art, nie będziemy mieli najmniejszych problemów z aberracją chromatyczną, dystorsją, winietowaniem czy innymi zaburzeniami optycznymi. Świetnie również redukuje odblaski, gwarantując przy tym wysoką kulturę w pracy pod słońce.

Zyskane obrazy więc są piękne i oddają w pełni rzeczywisty wygląd sceny – wierne odwzorowanie barw i naturalne kontrasty czynią zdjęcia żywymi, a pierwszy plan jest idealnie podkreślony dzięki atrakcyjnemu efektowi bokeh. Duża jasność natomiast gwarantuje uchwycenie ciekawych ujęć w nawet najmniej sprzyjających warunkach.

Błyskawiczne ostrzenie dzięki zaawansowanemu silnikowi

Hyper Sonic Motor (HSM) gwarantuje szybkie i płynne ostrzenie obiektywu na wybranym obiekcie. Cały proces trwa nie więcej niż 0,5 do 1 (w gorszych warunkach oświetleniowych) sekundy. Sigma 50 Art idealnie trafia w punkt z ostrością, a dzięki swojej prędkości zapewnia uchwycenie nawet najbardziej ulotnej chwili w najlepszej możliwej jakości. Silnik ultradźwiękowy dodatkowo charakteryzuje się bardzo cichą pracą, dzięki czemu nic nie rozprasza fotografa w czasie pracy.

Elegancki design, gwarantujący wytrzymałość

Prezentowany obiektyw został wykonany z Termicznie Stabilnego Kompozytu i metalu. Opracowane przez producenta tworzywo gwarantuje urządzeniu wieloletnią trwałość i odporność na zmieniające się czynniki atmosferyczne. Metalowy bagnet to pewność dobrego osadzenia w aparacie. Z kolei gumowany i karbowany pierścień manualnego ostrzenia, dzięki swojej szerokości, jest łatwy w obsłudze. Gwint do mocowania filtrów jest nierotujący. W rezultacie zastosowania takiego rozwiązania, przy zmianie ostrości, nie trzeba ponownie wybierać optymalnego ustawienia.

Czarny tubus sprawia nie tylko wrażenie solidnego, ale przede wszystkim prezentuje się bardzo elegancko. Stałoogniskowy obiektyw Sigma 50 Art stanowi więc idealny wybór dla wszystkich wymagających posiadaczy aparatów Canona, którzy stawiają na absolutnie niezawodne narzędzie, a także cenią sobie niebagatelny wygląd.

W zestawie wraz z obiektywem i dekielkami otrzymuje się też tulipanową osłonę przed słońcem i sztywny futerał. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

 
Gwarancja: 2 lata
 
Zestaw zawiera: obiektyw, osłona przeciwsłoneczna, dekle, futerał.
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty

Informacja o weryfikacji opinii

Sklep pasazfoto.pl weryfikuje opinie produktowe i wdrożył odpowiednie rozwiązania w celu oceny ich autentyczności. 

Produkty oferowane na stronie sklepu mogą zostać ocenione na 6 gwiazdek, a rzeczywiste doświadczenia zakupowe klientów są opisywane w komentarzu, który jest niezbędnym elementem opinii. 

Do wystawienia opinii konieczne jest podanie adresu e-mail, który stanowi weryfikowalny odnośnik do rzeczywiście złożonego i odebranego zamówienia. Po wystawieniu opinia jest weryfikowana przez pracownika sklepu. Jeżeli okaże się, że adres e-mail nie może zostać powiązany z zamówieniem produktu, który był przedmiotem opinii, opinia taka jest usuwana. Jeżeli zachodzą wątpliwości co do autentyczności opinii, są one wyjaśniane na podstawie przedstawionych dowodów na zakup określonego produktu. 

Średnia wynikająca z ocen jest widoczna na kartach produktów wraz z informacją o liczbie ocen na podstawie której została obliczona. Oceny wraz z komentarzami widoczne są pod kartą produktu.

Publikujemy wszystkie opinie (zarówno pozytywne, jak i negatywne) i nie ingerujemy w ich treść, nie oferujemy dodatkowych korzyści związanych z wystawieniem opinii lub jej wycofaniem. 

Z powyższych względów możemy zapewnić, że opinie dostępne na stronie sklepu pasazfoto.pl są weryfikowane oraz odzwierciedlają rzeczywiste doświadczenia zakupowe. 

Opinie na temat sklepu pasazfoto.pl mogą być wystawiane na innych platformach oraz porównywarkach cen. W przypadku takich opinii w zakresie oceny wiarygodności i autentyczności opinii zastosowanie znajdują zasady stosowane przez te podmioty. Ze swojej strony pasazfoto.pl dokłada wszelkich starań by opinie na temat sklepu były zawsze wiarygodne i autentyczne.