Sony FE 70-200 mm f/2.8 GM OSS (SEL70200GM.SYX) + UV 77 GRATIS
11 298,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Sony FE 70-200 mm f/2.8 GM OSS to obiektyw odpowiadajacy potrzebom najbadziej wymagającego użytkownika. Tak jak wszystkie obiektywy serii  G Master wyróżnia się dużą jasnością w całym zakresie ogniskowych oraz doskonałą rozdzielczością.  Wbudowany silnik DDSSM umożliwia szybkie i dokładne ustawianie ostrości co przyda się zwłaszcza  w fotografii reporterskiej, sportowej i przyrodniczej. Konstrukcja zabezpieczona przed wpływem kurzu i wilgoci pozwala korzystać z niego nawet w niesprzyjających warunkach.

Seria G Master - najwyższa jakkość optyczna i mechaniczna
Obiektyw Sony FE 70-200 mm f/2.8 GM OSS należy do serii G Master oznaczonej czerwonym znakiem G. Obiektywy tej serii wyróżnia najwyższa jakość optyczna o doskonałym poziomie ostrości, zminimalizowane niemal do zera błędy optyczne oraz szybkie i precyzyjne ustawianie ostrości . Najwyższy poziom optyki doskonale współpracuje z matrycami o dużej rozdzielczości stosowanymi w bezlusterkowych aparatach Sony.

Konstrukcja obiektywu Sony FE 70-200 mm f/2.8 GM OSS to aż aż 23 elementy znajdujace się w 18 grupach.  Wśród nich zastosowano szereg soczewek specjalnych - 1 soczewka XA (Extreme Aspherical) oraz 3 soczewki asferyczne, w tym jedna dwustronna zapewniające bardzo dobrą rozdzielczość i przyjemny dla odbiorcy efekt bokeh. Z kolei  4 soczewki ze szkła ED (Extra-low-Dispersion) o bardzo małej dyspersji oraz 2 soczewki ze szkła Super ED eliminują problem abberacji chromatycznej. Konstruktorom obiektywu udało się też zlikwidować efekt zlewania się kolorów. Poza najwyższej klasy soczewkami na niepowtarzalność obrazu wpływa też 11 listkowa przysłona pozwalająca  otrzymać piekny efekt bokeh. 

Zastosowana w obiektywie powłoka Nano AR niweluje nieporządane refleksy, które mogą powodować powstawanie niepotrzebnych odblasków. Dzięki temu użytkownik może otrzymać kontrastowy i czysty obraz także w ujęciach wykonywanych przy ostrym świetle. Istotną zaletą wyróżniającą ten obiektyw jest też stała, duża jasność f/2,8 w pełnym zakresie ogniskowych. Pozwala to na uzyskiwanie dobrze naświetlonych zdjęć nawet w warunkach słabego oświetlenia. Stała jasność jest szczególnie ważna podczas filmowania pozwalając na zmianę ogniskowej bez konieczności zmiany ekspozycji.

Sony FE 70-200 mm f/2.8 GM OSS został wyposażony w szybki, cichy i bardzo precyzyjny silnik SSM (Super Sonic wave Motor) odpowiedzialny za ustawianie ostrości. Gwarantuje on szybką pracę AF nawet w warunkach słabego oświetlenia. Szybka praca i dokładność zostaną docenione zwłaszcza w trybie AF-C podczas fotografowania czy filmowania gdzie czas na ustawienie ostrości jest niezwykle ważny. 

Minimalna odległość z jakij możliwe jest ustawieni ostrości to zaledwie 96 cm, co przy tej ogniskowej skutkuje dużą skalą odwzorowania.  Ma to szczególne znaczenie w przypadku fotografii portretowej oraz makrofotografii pozwalając skupić się na detalu, bez konieczności  późniejszego kadrowania.

Aby zapewnic ostre, nie poruszone zdjęcia obiektyw został wyposażony wstabilizację obrazu. Przydaje się ona zarówno podczas fotografowania jak i filmowania. Na szczególną uwagę zasługuje tryb panoramowania pozwalający na stabiliowanie obrazu jedynie w pionie, bez redukowania przesunięcia poziomego. Przekłada się to na ciekawe efekty fotografii z panoramowaniem
Wygoda i szybkość użytkowania
Cechami, które bezpośrednio wpływają na komfort codziennego użytkowania są: solidna konstrukcja bez zewnętrznych elementów wysuwających się oraz stała długość przy nastawianiu ostrości. Obiektyw został tez dodatkowo wyposażony w uchwyt statywowy pozwalając na przeniesienie środka ciężkości na obiektyw podczas korzystania ze statywu.

Korpus obiektywu Sony FE 70-200 mm f/2.8 GM OSS został zaprojektowany w taki sposób aby można go było w pełni wykorzystać nawet w niesprzyjających warunkach. Dzięki konstrukcji zabezpieczającej go przed wpływem kurzu i wilgoci znajdzie on zastosowanie w każdej sytuacji.

Gwarancja 2 lata

W zestawie: obiektyw, osłona przeciwsłoneczna, dekielki, futerał, uchwyt statywu

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty