Metz Mecablitz 44 AF-1 digital (Canon)
1 000,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
* 30.00 zł: przy dostawie krajowej za pobraniem

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

55 1140 2004 0000 3402 7966 6570

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Santander Consumer Bank oraz Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

Podziel się:
Oblicz    ratę CA
Oblicz    ratę Santander
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Dobra lampa błyskowa to jedno z tych narzędzi w pracy fotografa, które może uratować nie tylko ujęcie, ale także sesję. Idealnym narzędziem dla początkujących i średnio zaawansowanych użytkowników jest Metz Mecablitz 44 AF-1 Digital, przeznaczona do lustrzanek Canon.

Silna i intuicyjna w obsłudze

Prezentowany model flesza jest bardziej zaawansowaną konstrukcją producenta. Numeracja przy nazwie jest jednocześnie oznaczeniem liczby przewodniej, wynoszącej 44. Gwarantuje to optymalną moc i idealne doświetlenie ujęcia w każdych warunkach. Do dyspozycji użytkownika są 4 poziomy błysku, dzięki czemu fotograf może dobrać odpowiednią siłę światła do wybranej sytuacji.

Obrotowa głowica, zastosowany dyfuzor (także do szerokiego kąta – 12 mm), a także specjalna karta odbijająca światło, czynią z tej lampy błyskowej narzędzie wszechstronne, spełniające wyśrubowane oczekiwania każdego entuzjasty fotografii. W trybie automatycznym, urządzenie to samo dobiera kąt błysku, który jest uzależniony od długości ogniskowej obiektywu, co jest kolejnym udogodnieniem. Ostatecznie lampa obsługuje też pomiar błysku TTL, dzięki czemu łatwiej uzyskać odpowiednie oświetlenie zdjęcia. Dla kreatywnych użytkowników dodatkowym atutem będzie to, że Metz Mecablitz 44 AF-1 Digital współpracuje również zdalnie w trybie Slave. Może również być zsynchronizowana z pierwszą lub drugą kurtyną migawki, co pozwala na uzyskanie ciekawszych efektów.

Jednym z najważniejszych atutów tego produktu jest przede wszystkim jego prostota. Interfejs i panel sterowania, który otrzymuje fotograf, ułatwia ustawienie pożądanych parametrów. Jego obsługę ułatwia także dodatkowe podświetlenie poszczególnych przycisków.

Ostatecznie lampa błyskowa posiada również gniazdo USB, dzięki któremu można podłączyć sprzęt do komputera i bez problemu zaktualizować firmware.

Silny flesz dla wymagających entuzjastów

Każdy amator, który poszukuje idealnego urządzenia do oświetlania sceny, znajdzie w Metz Mecablitz 44 AF-1 Digital najlepszego partnera do pracy. Gwarantuje to duża moc, szybkość pracy (w zależności od stanu zasilania – 4 baterie AA – może być gotowa do pracy w czasie 0,1-3 sekund). Egzemplarz ten jest przeznaczony do aparatów cyfrowych Canon, jednak dostępne są również modele do lustrzanek innych producentów.

W zestawie z produktem otrzymuje się lampę, a także instrukcję obsługi. Na produkt udzielana jest dwuletnia polska gwarancja.

Specyfikacja:

* Zasilanie: 4 x AA baterie alkaliczno-magnezowe / litowe // akumulatory NiCad / NiMH
* Wymiary: 73 x 128 x 105 mm (szer. x wys. x dł.)
* Waga: 0.32 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Metz Mecablitz 44 AF-1 digital (Canon), instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty