Nikon AF-S NIKKOR 24-70 mm f/2.8G ED + filtr UV 77mm GRATIS
5 899,00  6 888,00  cena obniżona: promocja cenowa na produkt
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Działające w zakresie ogniskowych 20-70 mm obiektywy to standard w wyposażeniu każdego fotografa. Czy standard jednak musi być przeciętny? Nikon AF-S NIKKOR 24-70 mm f/2.8G ED-IF N pokazuje, że nie. Wybierając to narzędzie, każdy użytkownik doceni nie tylko jego lekką, a przy tym solidną konstrukcję, ale przede wszystkim ogromne możliwości, jakie to szkło oferuje.

Stworzony z myślą o profesjonalistach uniwersalny zoom znakomicie poradzi sobie w najróżniejszych warunkach, dając szerokie pole do popisu w pracy z krótkimi ogniskowymi, jak i na większym zbliżeniu. Lustrzanka wyposażona w ten zmiennoogniskowy obiektyw stanie się wszechstronnym narzędziem do pracy w zróżnicowanych okolicznościach.

Zaawansowana optyka zamknięta w solidnym korpusie

Najwyższą jakość wykonanych zdjęć zyskuje się dzięki wyjątkowemu zgraniu elementów optycznych. Wewnątrz obudowy bowiem zamontowano 15 soczewek ułożonych w 11 grupach. Wśród nich znajdują się aż trzy elementy asferyczne i trzy szkła ED o ultra niskiej dyspersji, a także jedna soczewka z powłoką nanokrystaliczną. Całość dopełnia dziewięciolistkowa przysłona, której płatki są zaokrąglone, gwarantując więc przyjemne dla oka rozmycie tła.

Maksymalny otwór względny wynosi f/2.8, więc jak na zooma jest to bardzo duża jasność. Minimalny zaś ma wielkość f/22. Tym samym wybierając to szkło, można bez problemu pracować nawet w mniej sprzyjających pod względem oświetlenia warunkach.

To, co oferuje Niknon AF-S Nikkor 24-70 mm to przede wszystkim doskonała jakość fotografii, porównywalna z tą uzyskiwaną przy korzystaniu z obiektywów stałoogniskowych. Zdjęcia wykonywane aparatem cyfrowym wyposażonym w to niezwykłe narzędzie charakteryzują się wysoką ostrością, doskonałym odwzorowaniem kolorów i kontrastów uwiecznianej scenerii, a przede wszystkim – pozbawioną zakłóceń. Świetnie redukuje wszelkie odblaski i zniekształcenia obrazu – zarówno geometryczne, jak i świetlne. Uchwycona fotografia jest zawsze równomiernie doświetlona, pełna szczegółów, o idealnych kontrastach i z naturalnymi barwami, odpowiadającymi tym, które użytkownik widzi na żywo.

Dopełnieniem doskonałej konstrukcji obiektywu Nikkor 24-70 mm jest jego obudowa, która została wykonana z metalu (podobnie jak bagnet, wokół którego znalazło się uszczelniające ogumienie). Duże i wygodne pierścienie pozwalają na łatwe ogniskowanie, jak i precyzyjne ostrzenie w trybie manualnym.

Precyzyjny i szybki silnik SWM

Kolejnym ogromnym atutem prezentowanego szkła jest zastosowany silnik autofocusa, wykorzystujący fale ultradźwiękowe. Tak zaawansowane rozwiązanie, jak SWM, pozwala na precyzyjne, błyskawiczne i bezdźwięczne ostrzenie, dzięki czemu od uwiecznienia sceny na fotografii użytkownika dzielą dosłownie ułamki sekundy. Cicha praca zaś zapewnia tak potrzebną w niektórych sytuacjach dyskrecję.

Samo ostrzenie jest możliwe już przy odległości minimalnej wynoszącej 38 cm przy ogniskowej długości 50 mm, co pozwala na uzyskanie ciekawych kadrów.

Obiektyw idealny dla profesjonalistów

Oferowany Nikon AF-S NIKKOR 24-70 mm f/2.8g ED-IF N to wyjątkowe narzędzie pracy dla wszystkich fotografów, którym zależy nie tylko na doskonałe jakości zdjęć, ale przede wszystkim na wysokiej kulturze pracy – obiektyw ten działa błyskawicznie, niezwykle cicho, a przede wszystkim precyzyjnie. Jego zachowanie, w parze z zaawansowaną optyką, gwarantuje uchwycenie najbardziej ulotnych chwil w najwyższe jakości.

Ten uniwersalny zoom jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają odpowiedniego tempa, nie idąc na kompromis z jakością. Wyposażając swój aparat cyfrowy w to szkło, można też śmiało ruszyć na sesję w plener – dzięki uszczelnieniu obiektyw świetnie stawia czoła zarówno zabrudzeniom, jak i wilgoci.

Zestaw obejmuje obiektyw, futerał CL-M3, osłonę przeciwsłoneczną HB-40, przednią pokrywę LC-77 i tylną pokrywę LF-1. Na cały zestaw udzielana jest dwuletnia gwarancja.

Specyfikacja:

 • Ogniskowa: 24-70 mm
 • Max. przysłona: f/2,8
 • Min. przysłona: f/22
 • Budowa: 15/11 (elementy/grupy) (trzy soczewki asferyczne)
 • Kąt obrazowy: 84°-34°20’ (61°-22°50’ w przypadku aparatu o formacie DX)
 • Min. odległość ogniskowania: 0,38 m (przy ogniskowej 35-50 mm)
 • Max. skala odwzorowania: 1/3,7
 • Liczba listków przysłony: 9 (zaokrąglone)
 • Średnica filtru: 77 mm
 • Ustawianie ostrości: system ogniskowania wewnętrznego (Internal Focusing, IF), autofokus z wbudowanym silnikiem SWM i manualne ustawianie ostrości
 • Wymiary: 83 x 133 mm (śr. x dł.)
 • Waga: 0.9 kg

Świetnie współpracuje z Nikonami: D810, D750, D500, D610, D850, D7200, D800, D5, D300s, D7500, D3300, D3, D5600, D5300, D7100.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty