Sony HXR-NX3
13 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Obrazowanie kamkordera HXR-NX3 oparte jest na znakomitym obiektywie Sony G Lens, który oferuje wspaniałą jakość obrazu oraz szeroki zakres powiększenia. Obiektyw ten wyposażony jest w system trzech 1/2,8-calowych przetworników Exmor CMOS 1920x1080 Full HD zapewniających 2,07 milionów efektywnych pikseli w formacie 16:9. Czerwone, niebieskie i zielone światła są rejestrowane niezależnie przez osobne przetworniki obrazu, co zapewnia wysoką rozdzielczość, wysoką czułość i szeroki zakres dynamiki. Zaawansowana technologia LSI (która zawiera zaawansowaną redukcję szumów, ulepszone odwzorowanie szczegółów oraz technologie korekcji zniekształceń) odpowiada za przetwarzanie obrazu oraz znaczącą poprawę ogólnej jakości obrazu. Zarejestrowane obrazy są niezwykle realistyczne pod względem struktury i szczegółów.
Wysokowydajny obiektyw Sony G Lens kamkordera HXR-NX3 oferuje szeroki kąt widzenia równy 28,8 mm (odpowiednik 35 mm formatu pełnoklatkowego) przy najkrótszej ogniskowej oraz 20-krotny zoom optyczny, który doskonale sprawdzi się w praktycznie każdej sytuacji. Gdy potrzebny jest większy zasięg, Clear Image Zoom stosuje technologię zwiększania rozdzielczości, która gwarantuje jakość obrazu dorównującą jakości 40-krotnego zoomu optycznego.
Filmy HD nagrywane są w formacie AVCHD 2.0 z opcją uzyskania 50 kl./s. Tryby 50i i 25p dają możliwość odtwarzania na odtwarzaczach Blu-ray. Istnieje możliwość nagrywania z formacie DV dla użytkowników, którzy wolą pracę z formatem DV i pracują w środowisku nieliniowej edycji zgodnej z formatem DV.
 
Cechy produktu:
matryca EXMOR CMOS 1920x1080 
20x zoom optyczny 
przyspieszone lub zwolnione tempo nagrywania 
minimalne oświetlenie 1.2 luxa 
zapis w formacie MPEG-4 AVC/H.264 AVCHD 2.0 
szerokokątny obiektyw 28,8-576 mm (przy formacie 16:9) 
zapis na kartach MS/SD/SDHC/SDXC 
wbudowana lampa LED 5500K
 
Zestaw zawiera: Kamera, Osłona przeciwsłoneczna obiektywu, zainstalowana fabrycznie w kamkorderze, Muszla oczna wizjera elektronicznego, Pilot Remote Commander, na podczerwień, Bateria litowa (CR2025, do pilota), Płyta CD-ROM, Instrukcja obsługi w formacie PDF, Instrukcja obsługi, Zasilacz sieciowy AC-L100C, Kabel AC, Zestaw zimnej stopki, Gwarancja 2 lata
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty