FujiFilm X-Pro3 czarny
7 499,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Fujifilm x-pro3

Stylowy bezlusterkowiec o ogromnych możliwościach 

Seria aparatów FujiFilm X-Pro zyskała uznanie zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Kolejna odsłona kontynuuje tradycje tej linii, zapewniając użytkownikom doskonałą stylistykę i znakomitą jakość obrazu. Jego korpus odznacza się zdumiewającą wytrzymałością. Zewnętrzne elementy zostały wykonane z niezwykle trwałego tytanu, który wyróżnia się wyjątkowo wysokim współczynnikiem wytrzymałości do masy. Co więcej aparat oferuje podświetlaną od spodu matrycę X-Trans CMOS 4 o rozdzielczości 26,1 MP i procesor obrazu X-Processor 4, które zapewniają jakość godną flagowego modelu. 

Cechy wyróżniające 

Perfekcyjna wydajność

FujiFilm X-Pro3 przekracza granice - wykorzystane w nim podzespoły i zaawansowany firmare umożliwiają pracę systemu AF opartego na detekcji fazowej z wydajnością, która umożliwia ustawianie ostrości nawet przy oświetleniu na poziomie -6 EV. To sprawia, że system AF działa wydajnie nawet w niemal całkowitej ciemności. Zaawansowany hybrydowy celownik oparty jest o doskonały organiczny panel EL o rozdzielczości 3,69 mln pkt. Komponowanie ujęć jest więc niezwykle intuicyjne i precyzyjne. 

Niezwykle wytrzymała, klasyczna konstrukcja w stylu dalmierza

FujiFilm X-Pro3 oferuje niezwykle wytrzymałą konstrukcję, wykorzystującą tytanowe elementy. Aparat jest dostępny w kilku wariantach - modele DR Black i DR Silver oferują korpusy z powłokami wykonanymi w technologii Duratect, które osiągają twardość 1500 Hv. 

Niezależnie od wersji wewnętrzna konstrukcja została oparta o stopy magnezu. Zastosowane uszczelnienia zabezpieczają sprzęt przed działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Aparat jest naprawdę wytrzymały, gdyż wykorzystuje aż 70 punktów uszczelnień. Jest więc odporny na oddziaływanie kurzu i wilgoci. Co więcej może efektywnie działać w temperaturze wynoszącej nawet -10°C.

Hybrydowy wizjer

FujiFilm X-Pro3 wykorzystuje zaawansowany hybrydowy wizjer łączący w sobie wizjer optyczny (OVF) i elektroniczny (EVF). Użytkownicy mogą więc korzystać z tradycyjnych, jak i wspomaganych elektronicznie rozwiązań. Pierwszy z wariantów zapewnia naturalne spojrzenie, natomiast drugi rozszerza funkcjonalność wizjera, gwarantując wiele zaawansowanych opcji. Elektroniczny wizjer (EVF) został oparty o organiczny panel EL o rozdzielczości 3,69 mln pkt. Jego współczynnik kontrastu wynosi 1:5 000, a maksymalna jasność jest równa 1500 cd/m2. Dzięki temu zarówno cienie, jak i jasne obszary są bardzo czytelne. Co więcej wizjer bardzo dokładnie reprodukuje kolory dzięki odwzorowywaniu 97% przestrzeni sRGB. 

Wizjer zapewnia niezwykle płynne odtwarzanie obrazu, gwarantując efekt, który odpowiada częstotliwości odtwarzania równej około 200 kadrów na sekundę. Dzięki temu możliwe jest satysfakcjonujące obserwowanie nawet bardzo szybko poruszających się obiektów. FujiFilm X-Pro3 został także wyposażony w funkcję elektronicznego dalmierza. Podczas jej aktywowania małe okienko wizjera EVF jest wyświetlane w wizjerze OVF, umożliwiając tym samym korzystanie z niektórych elektronicznych funkcji. 

Dotykowy, chowany ekran LCD

Aparat udostępnia odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 1,62 mln pkt. Pozwalana swobodne kadrowanie przy wykonywaniu zdjęć z nietypowej perspektywy lub gdy konieczne jest zachowanie dyskrecji. Dodatkowy ekran LCD 1,28'' umieszczony na tylnym panelu daje dostęp do podstawowych parametrów aparatu, nawet gdy ten jest wyłączony. Wyświetlacz ten został wzmocniony szkłem.

Niezwykła wydajność matrycy i AF

FujiFilm X-Pro3 oferuje tryb fotografowania HDR, łączący wiele zdjęć wykonanych z różnymi wartościami ekspozycji, zapewniając tym samym większą rozpiętość tonalną finalnego obrazu. Dodatkowo w tym modelu wprowadzono ogranicznik zakresu działania AF, który jest niezwykle przydatny podczas realizacji wielu różnorodnych wyzwań fotograficznych. Przykładowo doskonale sprawdza się podczas uprawiania makrofotografii. Kreatywną zabawę wspiera m.in. tryb multiekspozycji, który umożliwia łączenie do 9 kadrów.

Niezastąpione symulacje tradycyjnych filmów analogowych

Aparat oferuje lubianą przez użytkowników symulację filmów światłoczułych. Model ten umożliwia skorzystanie z dodatkowego trybu CLASSIC Neg symulujący kolorowy film negatywowy stosowany przy codziennym fotografowaniu. Co więcej zastosowano w nim funkcję regulacji zdjęć czarno-białych wzbogaconą o tryb "Monochromatic Color". Aparat umożliwia również korzystanie z opcji "Clarity Setting", pozwalającej podkreślić faktury widoczne na zdjęciach czy symulacji ziarna tradycyjnych filmów z różnymi opcjami dostosowania działa tego filtra.

Pełna kontrola nad procesem twórczym

W aparacie zastosowano interfejs USB-C (USB 3.1 Gen 1), który umożliwia łatwe zasilanie nie tylko za pośrednictwem gniazdka sieciowego, ale również za pomocą powerbanku czy komputera. Dzięki temu możliwe jest swobodne pracowanie także w podróży. Interfejs USB-C to także łatwy sposób na transfer danych. FujiFilm X-Pro3 udostępnia udoskonalone skrócone menu (menu Q), które daje dostęp do najważniejszych opcji. Ciekawą funkcją jest tryb Transparent, który pozwala ustawiać parametry przy jednoczesnym podglądzie sceny, tak aby nie przegapić żadnego decydującego momentu. 

 

Parametry

Liczba efektywnych pikseli [mln]:
26,1
Typ matrycy:
CMOS
Rozmiar matrycy:
APS-C
Zoom optyczny:
w zależności od obiektywu
Ogniskowa (ekwiwalent dla 35mm) [mm]:
w zależności od obiektywu
Jasność obiektywu [f/]:
w zależności od obiektywu
Zakres ustawiania ostrości [cm]:
w zależności od obiektywu
Makro [cm]:
w zależności od obiektywu
Średnica obiektywu [mm]:
w zależności od obiektywu
Czas otwarcia migawki [s]:
1/8000 s - 1 s, tryb BULB, tryb TIME
Pomiar światła:
priorytet przysłony, priorytet migawki, program, manualny
Typ LCD:
odchylany, dotykowy ekran LCD o przekątnej 3'' i rozdzielczości 1,62 mln pkt
Wizjer:
hybrydowy wizjer (OVF i EVF)
Autofokus:
oparty o detekcję fazową
Efekty barwne:
tryby symulacji filmu światłoczułego
Czułość ISO:
160-12800
Lampa błyskowa:
mocowanie gorącej stopki
Filmowanie:
4K
Pamięć:
karta pamięci
Rozdzielczość obrazu:
6240 x 4160
Złącza:
USB-C
 
Gwarancja 2 lata
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty