Panasonic HC-X1000E
10 099,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
 Pierwsza kamera Panasonic klasy prosumer, umożliwiająca nagrywanie na karcie SD obrazów wideo w rozdzielczości 4K 60p/50p. Model HC-X1000 został wyposażony w obiektyw LEICA Dicomar wraz z najnowszym sensorem BSI oraz mechanizmem Crystal Engine Pro 4K. Rejestruje on realistyczne obrazy w rozdzielczości Ultra HD 4K. Ponadto w kompaktowej obudowie kamery mieści się szeroki wybór profesjonalnych funkcji i parametrów oraz 20-krotny zoom optyczny.
 
Obsługa uniwersalnych formatów plików (w tym AVCHD, MOV i MP4) i wysoka przepływność (parametr bitrate) zapewniają, że HC-X1000 idealnie sprawdzi się przy wielu rodzajach rejestracji obrazu. Co więcej, funkcje i parametry takie, jak trzy pierścienie ręcznej kontroli obiektywu, gniazdo XLR do 2-kanałowej rejestracji dźwięku, filtry ND oraz podwójne gniazdo kart SD dowodzą, że HC-X1000 stworzono, by spełnić wymagania zawodowców.
 
Kamera HC-X1000, idealna do nagrywania wysokiej jakości filmów dokumentalnych i rejestrowania wydarzeń, nagrywa obraz w formatach rozdzielczości QFHD (3840 x 2160) oraz Cinema 4K (4096 x 2160), dając w efekcie płynne obrazy 60- lub 50-klatkowe.
 
Umieszczony w modelu HC-X1000 sensor BSI o wielkości 1/2,3 cala zapewnia większą szybkość odczytu. Umożliwia to obsługę obszernych danych w jakości 4K przy prędkości 60/50 klatek na sekundę i redukuje zniekształcenia chwiejnej migawki (ang. rolling shutter distortion) powstające podczas nagrywania obiektów w ruchu.
 
Ponadto moduł Crystal Engine Pro 4K o wysokiej prędkości szybko i precyzyjnie przetwarza ogromną liczbę danych wymaganych do rejestracji obrazu w jakości 4K, a nowy system redukcji szumów pozwala uzyskać czysty obraz nawet przy bardzo słabym oświetleniu.
 
Dzięki wydajnemu obiektywowi, który spełnia najsurowsze standardy LEICA w zakresie m.in. rozdzielczości i kontrastu, kamera HC-X1000 jest w stanie zarejestrować ostry obraz, zachowując wszelkie niuanse i subtelne cieniowanie. Trzy wbudowane w obiektyw filtry ND (1/4, 1/16, 1/64) regulują ilość padającego w różnych warunkach światła, umożliwiając fotografowanie zarówno przy długim czasie naświetlania w jasnym świetle dziennym, jak i przy w pełni otwartej przysłonie w celu osiągnięcia wysokiej rozdzielczości i małej głębi ostrości.
 
Z uwagi na obsługę uniwersalnych formatów zapisu, parametr przepływności oraz opcje edycji, model HC-X1000 stanowi narzędzie idealne zarówno dla zapalonych amatorów filmowania, jak i dla profesjonalistów. Szybką i łatwą edycję umożliwia obsługiwany format AVCHD, jak również formaty MOV i MP4. Z kolei moduł nagrywania HD z wewnątrzklatkową metodą kompresji (ALL-INTRA), dającą maksymalną przepływność 200 Mbps, pozwala na tworzenie obrazów o najwyższej jakości.
 
Możliwość nagrywania w jakości 4K oferowana przez HC-X1000 zapewnia również znacznie większą elastyczność w zakresie edycji. Jakość 4K umożliwia przycinanie kompozycji kadru i wybór idealnego ujęcia, a także przybliżenie do 200% przy zachowaniu jakości HD, zamianę ujęcia statycznego na panoramiczne, kontrolę pochylenia oraz łatwą stabilizację obrazu.
 
Ergonomiczna konstrukcja modelu HC-X1000 wyposażona została w pokrywy zabezpieczające przed pomyłkami podczas nagrywania oraz w układ przycisków zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze w każdych warunkach.
 
Pomimo swojej kompaktowej obudowy HC-X1000, wiele funkcji można regulować ręcznie – urządzenie posiada m.in. pierścienie do regulacji ostrości i przysłony, pierścień zoom do zmiany ogniskowej, a także pierścień z diodami LED wskazującymi na trwający proces nagrywania.
 
Uniwersalny 3,5-calowy wysuwany monitor dotykowy LCD pełni funkcję zarówno wysokiej jakości wyświetlacza o rozdzielczości 1 152 000 pikseli, jak i dotykowego panelu kontroli ustawień. Gdy nie jest używany, można wsunąć go w przednią część uchwytu, zyskując swobodę bezpiecznego manewrowania urządzeniem. Wyświetlacz obraca się także o 270 stopni w pionie, ułatwiając rejestrowanie z perspektywy „ptaka” lub ”żaby”, a także filmowanie osoby nagrywającej.
 
Wbudowane gniazda kart SD zapewniają większą elastyczność podczas pracy. Korzystanie z dwóch gniazd umożliwia zapisywanie tych samych danych na obu kartach SD jednocześnie. Można przełączać się między kartami i zniwelować ryzyko utraty danych. Dodatkowym atutem mechanizmu przełączania jest fakt, że kiedy jedna z kart się zapełni, system automatycznie i płynnie rozpoczyna zapis na drugiej. Ponadto funkcja nagrywania w tle (Background Recording) umożliwia ciągły zapis obrazu od momentu rozpoczęcia nagrywania na karcie SD znajdującej się w gnieździe nr 2, podczas gdy poszczególne istotne sceny mogą być zapisywane na karcie SD znajdującej się w gnieździe nr 1. Uruchamianie i zatrzymywanie trybu nagrywania kontrolowane jest za pomocą przycisku REC. W ten sposób wyeliminowane zostaje ryzyko niezarejestrowania ważnych scen, gdy przełącznik REC znajduje się w pozycji wyłączonej.
 
Ponadto HC-X1000 posiada 2-kanałowe gniazdo XLR do zapisu dźwięku z mikrofonów zewnętrznych lub nagrywania liniowego z zasilaniem phantom +48 V, co umożliwia korzystanie z wysokiej jakości profesjonalnych urządzeń do rejestracji dźwięku.

Główne cechy:
Rejestracja wideo w formatach 4K, Cinema 4K i Full HD
Potrójny pierścień sterowania ręcznego na obiektywie
Podwójne gniazdo kart SDHC/SDXC
 
Gwarancja: 12 miesięcy
 
Zestaw zawiera:
Zasilacz AC
2 x przewód AC
Akumulator
Ładowarka
Kabel HDMI High Speed
Kabel USB
Uchwyt na mikrofon z wkrętami do mocowania
Pasek na ramię
Muszla oczna
2 x zaślepka gniazda wejściowego
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty