Canon Macro Ring Lite MR-14EX + 2 LATA GWARANCJI
2 555,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Wykonywane w trybie macro fotografie często wymagają dodatkowego doświetlenia. Zwykłe lampy błyskowe jednak nie są w stanie wytworzyć światła, które byłoby idealne dla takich ujęć. Wyjątkowe zdjęcia wymagają więc nadzwyczajnych rozwiązań – takim jest lampa błyskowa Canon Ring Lite MR-14 EX.

Silny flesz do trybu macro

Dwupalnikowa, posiadająca kształt pierścienia, nakładanego na przód obiektywu lampa to wybór dla tych wszystkich fotografów, którzy pragną wykonywać profesjonalne makrofotografie. Wysoka liczba przewodnia, mająca wartość 14 (przy ISO 100, m), gwarantuje idealne doświetlenie kadru nawet przy mniejszym otworze względnym przysłony. Dzięki natomiast sześciostopniowej regulacji mocy palników (niezależnie od siebie), a także możliwości wyłączenia jednego z nich użytkownik może kreatywnie bawić się cieniami. Umożliwia to również zmiana położenia lampy na obiektywie. Pozwala to na idealne dobranie kierunku padania światła i komponowania za pomocą cieni wyjątkowych ujęć. Precyzję doboru ekspozycji umożliwia natomiast pomiar E-TTL II.

W przypadku pracy przy słabym oświetleniu dodatkowym udogodnieniem są również LED-owe diody, które pomagają uchwycić ostrość na wybranym obiekcie. Dzięki temu możemy być pewni zawsze idealnie wyostrzonego zdjęcia.

Możliwość współpracy z innymi lampami

Przeznaczona do cyfrowych lustrzanek lampa pozwala również na współpracę z innymi fleszami Speedlite z serii EX, działającymi w trybie slave. To zaś daje dużo szersze możliwości, jeśli chodzi o grę światłem i doświetlanie tła. Urządzenie to obsługuje do trzech grup zewnętrznych lamp.

Sterowanie z poziomu urządzenia, jak i aparatu

Łatwość obsługi Canona Ring Lite MR-14 EX jest gwarantowana m.in. dzięki możliwości zmiany jej parametrów także z poziomu lustrzanki EOS. Sam panel sterowania urządzenia jest również przyjazny i intuicyjny, zastosowane podświetlenie ekranu czyni go w pełni czytelnym.

Siedem funkcji indywidualnych natomiast pozwala na dostosowanie parametrów do swoich preferencji, a tym samym – zyskanie pożądanych efektów.

Działa szybko i cicho

Przy wykonywaniu fotografii w trybie macro najważniejsza jest dyskrecja i tempo pracy. Te zaś w przypadku tej lampy są nienaganne – pełen błysk jest gotowy do wyzwolenia w ciągu 5,5 sekundy, a cicha praca z pewnością nie zmąci spokoju przy fotografowaniu.

Zasilanie

Do sprawnej pracy Canon Ring Lite MR-14 EX wymaga 4 baterii lub akumulatorów AA. Tego typu zasilanie gwarantuje szybkie i bezproblemowe działanie. Może również współpracować z zewnętrznym akumulatorem.

W zestawie wraz z lampą otrzymuje się też przydatny futerał i instrukcję obsługi. Polska gwarancja na sprzęt wynosi dwa lata.

Specyfikacja:

* Wymiary: 74 x 125.9 x 97.4 mm (jednostka sterująca); 235 x 90.4 x 25.6 mm (jednostka błyskowa) (szer. x wys. x gł.)
* Waga: 0.43 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Canon Macro Ring Lite MR-14EX, futerał, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty