Canon Speedlite 430EX-RT III - w magazynie
1 038,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Odpowiednie doświetlenie zdjęcia jest kluczowe i niejednokrotnie ratuje ujęcie. Dobra lampa błyskowa charakteryzuje się jednak nie tylko wysoką mocą, ale również odpowiednim zasięgiem, a także szybkością pracy, która pozwoli fotografowi działać z odpowiednią płynnością.

Proponowane przez markę Canon lampy błyskowe niejednokrotnie były chwalone przez fotografów. Do tego grona dołączył wyjątkowy produkt, jakim jest Canon Speedlite 430EX RT III. To godny następca 430EX II, który dzięki mniejszemu rozmiarowi jest bardziej poręczny i lżejszy. Lampa została także wyposażona w funkcję bezprzewodowej transmisji radiowej, oferując m.in. współpracę z lustrzankami cyfrowymi wyposażonymi w podobne moduły.

Flesz o profesjonalnym zacięciu

Oferowany Canon Speedlite 430EX RT III jest jednym z najbardziej zaawansowanych produktów w tej kategorii. Liczba przewodnia przy czułości ISO 100 wynosi 43 metry, dzięki czemu można idealnie doświetlić fotografowaną scenerię, a także otwiera możliwości w zakresie używania kilku lamp. Akcesorium Canona działa przy szerokim zakresie ogniskowych, 24-105 mm. Prezentowany flesz oferuje również efektywną pracę przy krótkiej, 14 mm ogniskowej, a to dzięki wykorzystaniu specjalnego adaptera.

Dzięki sterowaniu za pomocą bezprzewodowej transmisji radiowej może współpracować z innymi lampami błyskowymi (łącznie do piętnastu, rozmieszczonych w pięciu grupach), a także aparatami cyfrowymi, które mają zintegrowany transmiter Speedlite. To zaś daje możliwość sterowania nią za pomocą narzędzia podstawowego. Zasięg bezprzewodowej obsługi wynosi łącznie 30 metrów. Speedlite 430EX RT III może być również obsługiwana za pomocą dedykowanych transmiterów.

Dołączony dyfuzor uatrakcyjnia wykonane zdjęcie portretowe, natomiast filtr CTO dodaje naturalnych barw w czasie fotografowania przy świetle żarowym.

Błyskawiczna, cicha i intuicyjna praca

Czas w fotografii odgrywa niebagatelną rolę. Dlatego też prezentowany flesz charakteryzuje się błyskawicznym ładowaniem, sięgającym około 3,2 sekundy od błysku w pełni naładowanej lampy. Z drugiej strony jest ona również bardzo cicha, dzięki czemu fotograf zachowuje niemal pełną dyskrecję.

Użytkownik otrzymuje również intuicyjny, przejrzysty i podświetlany ekran LCD, ułatwiający pracę z lampą. Zaletą są również przejrzyste i wygodne w użytkowaniu przyciski, dzięki którym szybko i łatwo ustawi się określone parametry.

Jeśli więc poszukujecie Państwo lampy błyskowej, dzięki której wykonacie piękne zdjęcia niezależnie od warunków, jeśli tylko posiadacie lustrzankę współpracujący z urządzeniami Speedlite, ten produkt Canona będzie idealnym partnerem do pracy.

Cechy:

 • liczba przewodnia (ISO 100) metry: 43 (ogniskowa 105 mm)

 • intuicyjny interfejs

 • zakres pokrycia ogniskowych: od 24 do 105 mm oraz 14 mm

 • autozoom dla czujnika

 • automatyczna i manualna obsługa

 • podświetlany, punktowy wyświetlacz LCD

 • obsługa bezprzewodowej transmisji radiowej i systemu Canon RT

 • współpraca ze zintegrowanym transmiterem Speedlite

 • nakładka rozpraszająca filtr CRTO

 • blokada i korekcja ekspozycji lampy

 • synchronizacja błysku z drugą zasłoną

 • błysk modelujący

 • transmisja informacji o temperaturze barwowej

 • funkcja wyzwalacza

 • przybliżony maksymalny zasięg wyzwalacza: wnętrza: 12-15 m / 30 m; na zewnątrz: 8-10 m / 30 m

 • liczba grup: 3/5

 • liczba kanałów: 4/15

 • zdalne wyzwalanie migawki

 • materiał stopki mocującej: metal

 • wymiary: 70,5 × 113,8 × 98,2 mm.

W skład zestawu wchodzi lampa wraz z futerałem i pokrowcem na akcesoria, podstawka, filtr SCF-E2, adapter SBA-E2, a także polska instrukcja w formacie PDF. Całość objęta jest 24-miesięczną gwarancją.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Lampa Canon
To była moja druga lampa Canona, którą kupiłem. Pierwsza była przyzwoita, ale ta zaprezentowana tutaj to jest absolutna wirtuozeria. Speedlite 430EX III RT gwarantuje idealne oświetlenie sceny. Nie miałem okazji jeszcze wykorzystać bezprzewodowej kontroli, ale niebawem o przetestuję. Polecam!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty