DJI Inspire 1 Pro / RAW + SanDisk 64 GB GRATIS - na stanie
16 998,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ
Polska Gwarancja: 24 miesięce, polska dystrybucja.
 
Zestaw zawiera: Quadrocopter Inspire 1 Pro, Kontroler, Kamera z gimbalem Zenmuse X5, Obiektyw DJI MFT 15mm,F/1.7, Zacisk gimbala, Śmigła, Bateria, Ładowarka, Karta Micro SD 16 GB, Instrukcja, Kabel zasilający, Kabel Micro USB, Pojemnik na kamerę z gimbalem, Walizka transportowa. Sandisk micro SD 64GB gratis.

 
Dron stworzony przez firmę DJI o nazwie Inspire 1 Pro to najbardziej zaawansowany, kompletny quadcopter ze stajni DJI.  quadrocopter został zaprojektowany jako potężna platforma o lekkiej wadze, zapewniająca stabilność jakiej potrzebujesz do filmowania z powietrza. Wyposażony został we wszystkie najnowsze technologie które zostały zaprezentowane przez DJI. Ramiona zostały wykonane z włókna węglowego (Carbon). Dzięki takiemu zabiegowi zapewniona jest wysoka stabilność podczas manewrów w powietrzu. Dodatkowo mamy możliwość złożenia ich za pomocą jednego kliknięcia, co poszerza kąt widzenia kamery. Pełen zakres obrotu gimbala w 360° bez wchodzenia podwozia w kadr, daje możliwość wykonywania pięknych ujęć i nagrań.

Zuepłnie inne filmy z powietrza

Nowy niesamowity gimbal Zenmuse X5 z pierwszą na świecie z bezlusterkową kamerą zaprojektowaną do zdjęć i filmów z powietrza. Kamera daje niesamowitą rozdzielczość 4K z prędkością do 30kl/s, 2.7K do 30kl/s lub 1080p do 60kl/s oraz wykonywanie zdjęć o rozdzielczości do 16 megapikseli. Dodatkowo szeroki kąt widzenia 72° pozwala na doskonałe kadrowanie. Kamera zamontowana jest na gimbalu Zenmuse X5, odpowiadającym za stabilizację obrazu. Gimbal może być z łatwością zdemontowany z platformy do bezpieczniejszego transportu.

Większa ilość detali

Kręcąc filmy za pomocą drona DJI, który posiada nową kamerę X5 uzyskasz ostrzejszy obraz z większa ilością detali. Matryca która została zastosowana w produkcji kamery X5 to matryca systemu Micro Cztery Trzecie. Jest ona przełomowa w kręceniu filmów z powietrza. Dodatkowo jest ona aż ośmiokrotnie większa niż matryca, którą zastosowano w poprzedniu X3 a zakres czułości wynosi ISO 100-25600

Kontrola w 2 osoby

Dla jeszcze większej precyzji mamy możliwość dokupienia drugiego kontrolera dla przyjaciela.. Jedna osoba spokojnie pilotuje drona DJI a druga steruje kamerą oraz gimbalem. Każdy użytkownik może posiadać swój własny ekran, by widzieć co się dzieje.. Pracując w parze łatwiej kadrować i wykonywać ujęcia zgodne z rzeczywistością.

 Dedykowana aplikacja

Dzięki dedykowanej aplikacji możemy zdalnie kontrolowac kamerę Zenmuse X5. Dodatkowo możemy widzieć to na co właśnie patrzy kamera. To wszysto dzięki transmisji obrazu na żywo w rozdzielczości HD. Soft posiada kilka ustawień, które możemy zmieniać w trakcie lotu, takie jak: autofocus, kontrola 360°, udostępnianie filmów itp.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty