Sony A99 II body
13 999,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Sony A99 II

Sony A99 II to profesjonalna lustrzanka pełnoklatkowa o bardzo wysokiej rozdzielczości wynoszącej ponad 42 mln pikseli, dużej prędkości zdjęć seryjnych (do 12 kl./s.) oraz szerokim zakresem czułości ISO (100-25600).  Połączenie tych cech sprawia, że aparat ten doskonale sprawdzi się zarówno w pracy fotografa studyjnego, reportera czy do fotografowania ślubów. Jest więc rozwiązaniem bardzo uniwersalnym do każdego rodzaju zawodowej fotografii.

Doskonała jakość obrazu dzięki matrycy pełnoklatkowej

Sony A99 II podobnie jak jego poprzednik został wyposażony w matrycę pełnoklatkową (wymiary 24x36 mm). W połączeniu z doskonałym procesorem obrazowania gwarantuje bardzo wysoką jakość obrazu, pełną szczegółów. Nowoczesna konstrukcja matrycy pozwoliła też na znaczne zwiększenie światłoczułości zachowując niski poziom szumu. Nawet przy czułości ISO 12800 poziom szumu jest akceptowalny a ilość szczegółów bardzo duża. Rozwiązanie takie pozwala na fotografowanie w niemal każdych warunkach oświetleniowych.

Porównanie fragmentu zdjęcia na dwóch czułościach ISO.

5-osiowa stabilizacja obrazu

W modelu A99 II zastosowano 5-osiową stabilizację matrycy charakteryzującą się wydajnością wynoszącą aż 4.5 EV. Pozwala to na znaczne wydłużenie czasu naświetlania bez obawy o poruszone zdjęcia. Czas naświetlania przy użyciu standardowego obiektywu może wynosić nawet 1 sekundę, bez ryzyka poruszenia.  Należy zaznaczyć, że stabilizacja matrycy współpracuje również z manualnymi obiektywami, dzięki czemu mimo pozbawienia elektroniki możliwe jest wydłużenie czasu naświetlania. Większość nieruchomych elementów możesz więc fotografować nawet po zmroku, bez konieczności używania statywu.

 Sposoby działania stabilizacji

Stabilizacja redukuje drgania w aż 5 osiach. Tak, by niemal każdy rodzaj ruchu został skorygowany.

Korekta przechyłów i obrotu wokół osi pionowej

Korekta ruchu w poziomie/pionie

Korekta obrotu wokół osi podłużnej

Wydajny autofocus z 399 punktami

W aparacie Sony a99 II wykorzystano niezwykle zaawansowany system automatycznego ustawiania ostrości 4D Focus. W jego skład wchodzi 399 punktów, w tym aż 79 punktów krzyżowych. Gwarantuje to niespotykaną dokładność, istotną zwłaszcza podczas śledzenia obiektu. Ogromna zaletą AF stosowanego w A99 II jest też czułość AF, wynosi ona aż -4 EV co pozwala na ustawianie ostrości w niemal całkowitej ciemności.

Poprawiona funkcja śledzenia

Bardzo czuły system AF (od -4EV)

Ustawienie ostrości na oczy

Szybki tryb seryjny

Wykorzystanie szybkiego procesora umożliwiło osiągnięcie bardzo szybkiego trybu seryjnego wynoszącego aż 12 klatek na sekundę. Oznacza to, że Sony a99 II utrwali najważniejszy moment podczas fotografowania dynamicznej akcji.

Zaawansowany wizjer

Elektroniczny wizjer pozwala na natychmiastowe sprawdzenie efektu zdjęcia jeszce przed jego wykonaniem. W wizjerze widać również wpływ ustawionych parametrów, takich jak: balans bieli, ekspozycja czy zastosowane filtry. Zaimplementowanie nowych algorytmów pozwala na fotografowanie w serii do 8 kl./s z minimalnym opóźnieniem, dzięki czemu obraz  praktycznie nie różni się od tego widzianego przez wizjer optyczny.

Filmowanie w 4K

Sony a99 II to niezwykle uniwersalny aparat. Oprócz doskonałej jakości zdjęć o najróżniejszej tematyce pozwala również na rejestrację filmów w rozdzielczości 4K przy 30 kl./s i przepływności 100 Mbps. Podczas rejestracji w niższej rozdzielczości możliwe jest zwiększenie liczby klatek na sekundę do nawet 120 i tworzenie efektownych filmów slow-motion. W połączeniu z szeroką gamą akcesoriów dodatkowych z powodzenem zastąpi profesjonalne kamery filmowe.

Wysoka jakość wykonania

Korpus aparatu A99 II został wykonany ze stopów magnezu  oraz dodatkowo uszczelniony. Rozwiązanie takie chroni go przed negatywnym wpływem kurzu i wilgoci. Na uwagę zasługuje również bardzo duża trwałość migawki przewidziana na 300 000 cykli.

Gwarancja: 2 lata

W zestawie komplet fabryczny: aparat, akumulator, ładowarka, kabel USB, zaślepka bagnetu, muszla oczna, pasek.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty