Sony DSC RX100 VI
3 998,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Sony RX100 VI

Kompaktowe urządzenie wyposażono w niezawodny, bardzo skuteczny i niewiarygodnie szybki autofokus, dzięki któremu uchwycisz każdą napotkaną chwilę dokładnie tak, jak chcesz – teraz możesz w pełni wyrazić swoją twórczą naturę.

 

Ogromny zakres ogniskowych

Poznaj niesamowite możliwości szerszego zakresu ogniskowych
Wysoka rozdzielczość obrazu – od obiektywu szerokokątnego po teleobiektyw
Model RX100 VI został opracowany z myślą o niezrównanej jakości obrazu. Inteligentnie zaprojektowana optyka łączy w sobie niewiarygodnie możliwości oraz kompaktowe rozmiary, a optyczna stabilizacja obrazu pozwala utrzymać stabilny kadr nawet przy zdjęciach wykonywanych aparatem trzymanym w ręku z teleobiektywem lub pełnym zoomem. Procesor obrazu zapewnia lepszą postrzeganą rozdzielczość przy mniejszych zakłóceniach.

 

 

 

Zaawansowana, niezawodna optyka

Nowo zaprojektowany obiektyw ZEISS® Vario-Sonnar T* 24-200 mm1 F 2,8-4,5
Nowy obiektyw jest skonfigurowany pod kątem maksymalnej rozdzielczości i czystości obrazu w całym zakresie zoomu oraz pod kątem korekty aberracji sferycznej, komatycznej i chromatycznej. Zapewnia to niesamowite możliwości teleobiektywu przy kompaktowym formacie, co sprzyja nieograniczonej kreatywności.

 

 

 

Stabilizator Optical SteadyShot™

System stabilizacji obrazu wydłuża czas otwarcia migawki o 4 jednostki
Sony odczuwa uzasadnioną dumę ze swojego zaawansowanego systemu stabilizacji obrazu, który zapewnia poziom stabilizacji równy zwiększeniu prędkości migawki o 4 jednostki w trybie teleobiektywu 200 mm. Dzięki niezawodnej stabilizacji obrazu możesz robić zdjęcia wysokiej jakości nawet z dużej odległości i w słabym oświetleniu.

 

Wydajny przetwornik obrazu „stacked CMOS” typu 1.0

Przetwornik obrazu CMOS typu 1.0 wykorzystuje innowacyjną strukturę wielowarstwową w celu zwiększenia szybkości, a technologia BSI zwiększa efektywność zbierania światła, dając szeroki zakres czułości (ISO 803-12800) przy mniejszych zakłóceniach.

 

 

Zaawansowany procesor obrazu BIONZ X™ odpowiada za świetną jakość obrazu 

Udoskonalony algorytm przetwarzania BIONZ X zapewnia wyższą postrzeganą rozdzielczość i mniejsze zakłócenia, a także dokładniejsze rozpoznawanie twarzy i oczu. 

 

Filmy 4K z lepszymi możliwościami w zakresie produkcji

Pierwszy aparat Cyber-shot™ z obsługą HDR (HLG)
Wideo HDR (High Dynamic Range) z szerszą gamą kolorów i jasności nie wymaga już dodatkowego przetwarzania dzięki możliwości nagrywania w standardzie HLG (Hybrid Log-Gamma)

 

 

 

 

Szybki hybrydowy system AF to także lepsze filmy

Szybki hybrydowy system AF umożliwia pełne wykorzystanie szerokiego pokrycia obrazu AF z detekcją fazy, co pozwala na szybką i płynną automatyczną regulację ostrości. Szybkość AF można też dostosować, by uzyskać np. efekt zwolnionego wyostrzenia.

 

Ustawienia S-Gamut i S-Log3 zapewniają większą elastyczność w postprodukcji

Krzywe S-Log2 i S-Log3 umożliwiają uchwycenie bogatszej gamy jasności i kolorów, co daje swobodę przy korekcji kolorów w postprodukcji przy zminimalizowaniu prześwietlania świateł.
[1] Poziom wideo (%) [2] Ekspozycja względna od 18% szarości [A] 18% szarości [B] 90% bieli [C] 1300% z 90% bieli
 

 

Wysoka funkcjonalność

Dostęp do wizjera elektronicznego jednym przyciskiem
Dostępny za naciśnięciem jednego przycisku wysuwany wizjer to organiczny elektroluminescencyjny wyświetlacz o rozdzielczości 2,35 mln punktów, który zapewnia zarówno doskonałą szczegółowość obrazu, jak i wierne odwzorowanie odcieni.

 

 

 

Migawka dotykowa zgodna z odchylanym ekranem LSD

Funkcja migawki dotykowej to intuicyjna alternatywa dla naciskania spustu wyróżniająca się łatwiejszą dostępnością w niektórych sytuacjach, zależnie od tego, jak trzymany jest aparat. Monitor można odchylić o mniej więcej 180° w górę i 90° w dół.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty