Canon Speedlite 270EX II + 2 LATA GWARANCJI
748,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Niekiedy do wykonania ciekawej fotografii potrzebne jest tylko trochę więcej światła. To zaś może dostarczyć lampa błyskowa Speedlite 270EX II, charakteryzująca się kompaktowymi rozmiarami. Niewielkie wymiary jednak nie przeszkadzają jej w generowaniu błysku o dużej mocy, a także wysoce kreatywnej pracy.

Mały flesz o wielkiej mocy

Choć bez baterii lampa błyskowa Canon Speedlite 270EX II waży jedynie 155 gramów, to gwarantuje ona wysoką moc. Jej liczba przewodnia wynosi 27 (dla ISO 100), co daje pewność doskonałego oświetlenia całej fotografowanej sceny. Pomiar E-TTL II, przy wykorzystaniu zgodnych lustrzanek, gwarantuje najlepszą ekspozycję – zarówno przy naświetlaniu bezpośrednim, jak i odbiciu światła od powierzchni. Jednocześnie kompaktowy charakter pozwala na to, aby zabrać ją w niemal dowolne miejsce, bez konieczności zabierania większego bagażu.

Prezentowana lampa pozwala również na dobór zakresu błysku. Zawdzięcza to wbudowanemu zoomowi, który dobiera najlepsze parametry dla ogniskowych 28 i 50 mm.

Zasilana dwiema bateriami AA ładuje się w czasie około 3,9 sekundy. Tym samym ma nie tylko dużą moc, ale też działa błyskawicznie, co w wielu sytuacjach jest cechą najważniejszą.

Głowica ruchoma w pionie

Choć rozmiar tego nie zdradza – lampa ma możliwość regulacji w pionie. Dzięki temu możemy odbić światło od sufitu, dając możliwie jak najnaturalniejsze oświetlenie fotografowanym wydarzeniom. Dzięki temu fotografie nie będą prześwietlone, za to zachowają naturalne kontrasty.

Zdalna obsługa

Każdy fotograf, który lubi bawić się światłem, z pewnością doceni możliwości tej małej lampy. Otóż umożliwia ona zdalną pracę nawet z odległości 5 metrów. Daje to szerokie możliwości operowania oświetleniem i tworzenia wyjątkowych efektów.

Ponadto Canon Speedlite 270EX II współpracuje także z innymi lampami Speedlite, dzięki czemu można wykorzystać ją jako źródło bocznego światła.

Intuicyjna w sterowaniu

Współpracując z aparatem cyfrowym EOS, lampa może być obsługiwana z poziomu samej lustrzanki, co pozwoliło na znaczne zmniejszenie jej rozmiarów, a także umożliwia bardziej intuicyjną pracę.

W zestawie obok lampy użytkownik otrzymuje również instrukcję obsługi. Produkt objęty jest dwuletnią polską gwarancją.

Specyfikacja:

* Wymiary: 65.8 x 65.2 x 77 mm (szer. x wys. x gł.)
* Waga: 0.155 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Canon Speedlite 270EX II, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty