Canon Speedlite 600EX-RT MARK II
2 115,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx / GLS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: sklep@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 1) DODAJ OPINIĘ

Chcąc wybrać lampę błyskową o dużej mocy, która zagwarantuje nam odpowiednie doświetlenie fotografowanej scenerii, warto przyjrzeć się bliżej Canonwi Speedlite 600EX-RT MARK II. Model ten oferuje imponujące osiągi, w tym dłuższą i szybszą pracę. Jest również wygodna w obsłudze, a dzięki możliwości sterowaniu bezprzewodowemu, można stworzyć niepowtarzalne ujęcia z nietypowym oświetleniem.

Dzięki swoim parametrom lampa błyskowa Speedlite 600EX-RT II stała się jednym z najbardziej pożądanych i docenianych akcesoriów fotograficznych wśród specjalistów i amatorów.

Duża moc i długa żywotność

Jedną z pierwszych zalet tego flesza, o której należy wspomnieć, jest przede wszystkim jego liczba przewodnia. Przy ISO 100 lampa doświetli obiekty oddalone nawet o 60 metrów od fotografującego. Tym samym oferuje ona idealne światło przy najróżniejszych scenach – będzie idealna zarówno do wykonywania fotografii przestronnych hal (np. imprezowych), jak i do zdjęć studyjnych czy reporterskich. Ponadto Canon ten współpracuje z obiektywami, których ogniskowe zamykają się w przedziale od 20 do 200 mm.

Prędkość jej pracy jest również satysfakcjonująca, gdyż pełne naładowanie następuje w ciągu nieco ponad 3 sekund od ostatniego użycia. Co więcej – dzięki funkcji szybkiego błysku lampa działa nawet w momencie, gdy nie jest w pełni naładowana. Dzięki temu można wykonać zdjęcia najbardziej ulotnych chwil, mimo tego, że nie nastąpiło pełne ładowanie.

Należy też wspomnieć, że w porównaniu z poprzednim modelem, na jednym zestawie baterii czy akumulatorów, Canon Speedlite 600EX-RT II jest w stanie wyzwolić nawet o 50% więcej błysków w sposób ciągły. Z kolei zastosowany algorytm zapobiega przegrzaniu się palnika.

Bezprzewodowa współpraca, solidna i intuicyjna konstrukcja

Na uwagę zasługuje również fakt, że lampa japońskiego producenta może również być kontrolowana bezprzewodowo. W trybie master zaś może służyć do sterowania innymi lampami. Pozwala to na wyjątkowo kreatywną pracę światłem, dzięki czemu uzyskuje się wyjątkowe, niesztampowe efekty.

Z drugiej strony dzięki zwartej i dobrze spasowanej budowie doskonale sobie radzi w cięższych warunkach pogodowych, opierając się wilgoci czy zabrudzeniom. Tym samym, dopasowana do lustrzanek o odpowiednim uszczelnieniu, może stać się idealnym narzędziem do pracy plenerowej.

Użytkownik dostaje też możliwość szybkiego i łatwego kontrolowania parametrów lampy, dzięki dużemu i wyraźnemu ekranowi LCD, a także intuicyjnie rozlokowanym pokrętłom i przyciskom.

W zestawie znajduje się również wbudowany dyfuzor, który skutecznie zmiękcza światło, dzięki czemu jest ono bardziej naturalne. Fotograf otrzymuje też kolorowe filtry, dzięki którym można dostosować temperaturę barwową idealnie do panującego w danym otoczeniu oświetlenia.

Jeśli więc poszukujecie Państwo lamp błyskowych do aparatów cyfrowych Canon, oczekując płynnej i szybkiej pracy, dużej mocy, dzięki której zdjęcia będą idealnie oświetlone, to Speedlite 600EX-RT II będzie najlepszym wyborem.

Najważniejsze cechy:

Funkcje błysku: Blokada ekspozycji lampy Korekcja ekspozycji lampy Sekwencja nastaw ekspozycji lampy błyskowej Synchronizacja błysku z drugą zasłoną Błysk modelujący Transmisja informacji o temperaturze barwowej

Tryby błysku: Automatyka ekspozycji / E-TTLII/E-TTL/TTL / Synchronizacja z krótkimi czasami (FP) / Ręczne ustawienia mocy błysku: 1/1–1/128 / Nastawy ręczne: Co 1/3 stopnia / Ręczne ustawienia mocy błysku stroboskopowego: 1/4–1/128 / Częstotliwość: 1–500 Hz (199 Hz przy użyciu funkcji jednostki podporządkowanej)

Podział siły błysku: 1/1-1/128

Bracketing błysku: co 1/3 EV

Obracany reflektor: w lewo: 60, 75, 90, 120, 150 i 180 stopni; w prawo: 60, 75, 90, 120, 150 i 180 stopni

Uchylny reflektor: góra: 45, 60, 75 i 90 stopni; dół: 7 stopni

Czas ładowania lampy: 3.3 s

Zasilanie: 4xAA, Zasilanie zewnętrzne - CP-E4 / CP-E4N

Wymiary (szer. x wys. x gł.) [mm]: 79.7 x 142.9 x 125.4

Waga [g]: 435g

W skład zestawu, oprócz lampy błyskowej Canon Speedlite 600EX-RT II, wchodzi też podstawka, futerał na lampę, uchwyt filtra kolorowego SCH-E1, futerał nachwyt filtru kolorowego, 2 filtry kolorowe SCF-E1, pokrowiec na filtry i polska instrukcja obsługi w PDF. Produkt objęty jest dwuletnią gwarancją.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Prędkość lampy
Dla mnie tempo pracy lampy jest najważniejsze. Canon Speedlite 600EX-RT II zapewnia idealną szybkość wykonywania zdjęć. Nawet jak lampa nie jest w pełni naładowana, to dostatecznie oświetla scenę. Jeśli komuś zależy na dużej mocy i szybkości, to zdecydowanie jest to produkt dla niego.
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty