Leica Q2 body + Sandisk 128 GB GRATIS
23 498,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / Inpost
* zagraniczna: UPS

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

* 30.00 zł: przy dostawie krajowej do 500zł przy pobraniu
0.00 zł: przy dostawie krajowej od 500zł przy pobraniu

* 100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Przelewy24, kredycie

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* szybkie przelewy 
Przelewy24
* kredyt Santander / Credit Agricole Bank Polska SA
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

06 1140 2004 0000 3902 7973 6368

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt. Apare SP ZOO SP K oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług. 

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Aparat Leica Q2 wyposażono w innowacyjną matrycę o rozdzielczości 47.3 megapiksela i rozmiarze 35 mm, zwanym potocznie "pełną klatką". Tak wysoka rozdzielczość sensora pozwala uzyskać oszałamiającą szczegółowość zdjęć oraz filmów 4K w szerokim zakresie czułości ISO.

Solidna i gustowna obudowa
Podobnie jak inne aparaty Leica, model Q2 również odznacza się minimalistycznym designem podyktowanym maksymalną wygodą obsługi i jakością wykonania. Górna pokrywa wykonana jest z jednolitego kawałka aluminium, a korpus ze stopu magnezu. Wygodny i pewny uchwyt wykończono skórzaną okleiną. Ponadto obudowa aparatu Leica Q2 jest zaprojektowana z myślą o osobach fotografujących w każdych warunkach. Z tego powodu konstrukcję zabezpieczono przed negatywnym wpływem wody i kurzu.

Profesjonalny obiektyw
Za wysoką jakość zdjęć oprócz matrycy opowiada obiektyw Summilux z klasycznie reporterską ogniskową 28 mm i światłosiłą f/1.7. Jest to wysokiej klasy instrument optyczny, idealny do fotografowania w świetle zastanym. Jego kąt widzenia daje interesująco szeroką perspektywę oraz przyjemny dla oka, naturalny obraz pozbawiony zniekształceń.

Jasny i czytelny wizjer
Aby dać fotografowi pełną kontrolę nad kadrem, Leikę Q2 wyposażono w zintegrowany wizjer o rozdzielczości 3,68 Mpix. Wystarczy zbliżyć go do oka, by bez odczuwalnego opóźnienia ujrzeć nawet najdrobniejsze detale.

Ergonomiczna obsługa
Dzięki przemyślanemu układowi przycisków i pokręteł, manualne sterowanie wszystkimi funkcjami fotograficznymi jest bardzo wygodne, intuicyjne i szybkie. Ta przez lata dopracowywana do perfekcji cecha aparatów Leica teraz wspierana jest przez nowe technologie takie jak dotykowy ekran LCD, Focus Peaking, czyli podświetlenie krawędzi obiektów znajdujących się w płaszczyźnie ostrości.

Szybka praca
Procesor obrazu Leica Maestro II został specjalnie przystosowany do pracy z aparatem Leica Q2. Szybko przetwarza dane pozwalając na fotografowanie z prędkością do 10 klatek na sekundę w pełnej rozdzielczości. Procesor sprawia, że Leica Q2 ma jeden z najszybszych układów automatycznego ustawiania ostrości w swojej klasie. Ostrość ustawiana jest natychmiast.

Filmy 4K
Połączenie obiektywu Summilux i wydajnego procesora pozwala rejestrować wideo o rozdzielczości 4K. W celu uzyskania doskonałych, realistycznych filmów, nowy Leica Q2 oferuje tryb wideo 4K z 3840 x 2160 pikseli i klatkażem 30 kl./s lub 24 kl./s. Ewentualnie, materiał wideo może być również przechwytywany w znanym formacie Full-HD ze 120, 60, 30 lub 24 klatkami na sekundę.
Łączność bezprzewodowa
Druga edycja aparatu Leica Q posiada wbudowany moduł Wi-Fi służący do bezprzewodowego przesyłania zdjęć i filmów. Można też zdalnie sterować aparatem za pomocą smartfona lub tabletu. Wystarczy pobrać darmową aplikację Leica Q app na swoje urządzenie mobilne, aby zdalnie wyzwalać migawkę, sterować czasem i przysłoną, oraz korzystać z poglądu na żywo.

Gwarancja Polska 2 lata

Zestaw zawiera: Aparat, pasek na szyję, osłona przeciwsłoneczna, dekielek na obiektyw, zatyczka złącza akcesoriów, bateria, ładowarka, kabel do ładowarki

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Podobne produkty