Leica SF 58
2 529,00 
Gwarancja: 24 miesiące
Ilość
wysyłka do 3 dni

Formy dostawy:

* krajowa: GLS / UPS
* zagraniczna: FedEx

Koszt dostawy:

* 20.00 zł: przy dostawie krajowej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander
*
30.00 zł: przy dostawie krajowej przy pobraniu
*
100.00 zł: przy dostawie zagranicznej przy przelewie, płatności Dotpay, kredycie Santander

Termin realizacji zamówienia:

ewentualny czas oczekiwania na płatność za zamówienie + dostępność (dni robocze) kupionego produktu w jego karcie w chwili składania zamówienia jako niewiążąca dla stron umowy, szacunkowa informacja o wprowadzeniu go na stan magazynowy + czas doręczenia przesyłki.

***

Formy płatności:

* przedpłata na konto bankowe sklepu
* wpłata
Dotpay
* kredyt Santander
* przelew z odroczonym terminem płatności na konto bankowe sklepu dla odbiorców instytucjonalnych po uzgodnieniu
*
pobranie gotówką kurierowi firmy GLS / UPS przy odbiorze przesyłki

Numer konta bankowego w mBank:

63 1140 2004 0000 3402 7652 9640

Zakupy na kredyt:

we współpracy z firmą Santander Consumer Bank oferujemy proste i szybkie zakupy na kredyt.

(1) Zgodnie z art. 27. ustawy z 30.05.2014 o prawach konsumenta konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35.

(2) Reklamację należy złożyć pod adresem poczty elektronicznej: info@pasazfoto.pl bądź na piśmie, wraz z którym należy dostarczyć reklamowany produkt na adres siedziby magazynu sklepu.

POdziel się:
Oblicz    ratę
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

Leica SF 58 to mocna i uniwersalna lampa błyskowa doskonale dopasowana do systemów Leica M, R i S. To, czy stosujesz czuły system kontroli błysku do delikatnego rozjaśnienia przedmiotu, innowacyjny system reflektorów do zróżnicowania oświetlenia i uchwycenia ruchu, czy pełnej mocy do zmiany mroków nocy w jasny dzień zależy jedynie od twojej kreatywności. Dzięki dużej rezerwie mocy, wysokiej prędkości, wielu funkcjom i prostej obsłudze Leica SF 58 skrojona jest na każdą sytuację, a dzięki zintegrowanemu portowi USB jej firmware zawsze będzie aktualny.

* Nie tylko w ciemności: gdy uzmysłowisz sobie, że lampa błyskowa może pomóc nie tylko do rozjaśniania ciemności odkryjesz, że nieskończony potencjał twórczego oświetlenia drzemiący w Leice SF 58, pozwalający osiągnąć wszystko – od subtelnego dopełnienia i nie bezpośredniego oświetlenia za pomocą ruchomego reflektora, do zdalnej pracy lampy w trybie slave. Lampa zaprojektowana została specjalnie do systemu aparatów Leiki i jako taka pozwala w pełni skoncentrować się na fotografowanym przedmiocie pozostawiając kwestię ekspozycji aparatowi.
* Fantastyczne połączenie: podczas gdy główny reflektor odpowiada za oświetlenie światłem odbitym drugi reflektor może zostać użyty do rozjaśnienia cieni i osiągnięcia wspaniałych efektów. Dodatkowe światło może być korygowane o trzy stopnie i tym samym dopasowane do przedmiotu.
* Twórcza dystrybucja światła: Leica SF 58 wyposażona jest w uchylny reflektor z możliwością dużej regulacji zasięgu. Pozwala odbić światło od sufitu by uniknąć ostrych cieni i odbić. Ta sposób niebezpośredniego oświetlenia przyda się fotografującym portrety, jako że reflektor podnoszony do 7 stopni od pionu pozwala na fantastyczne zbliżenia.
* Wszystko jak na dłoni: dzięki przestronnemu podświetlanemu wyświetlaczowi LCD i dobrze skonstruowanemu menu Leica SF 58 jest łatwa w obsłudze. Wszystkie funkcje flesza łatwo ustawić za pomocą czterech klawiszy menu. W zależności od rodzaju aparatu i trybu jego pracy Leica SF 58 automatycznie pobierze i wyświetli na swoim ekranie informacje o ogniskowej, przysłonie i czułości ISO, jednocześnie obliczając maksymalny zasięg przy pełnej mocy błysku. Opcjonalnie lampa może potwierdzać poprawną ekspozycję sygnałem dźwiękowym.
* Lampa z przyszłością: Leikę SF 58 wyposażono w złącze USB pozwalające na aktualizacje firmware, co sprawia, że lampa jest dobrą inwestycją na przyszłość.
* Adapter szerokokątny: do lampy dostępny jest opcjonalny dyfuzor pozwalający na uzyskanie wyjątkowo miękkiego światła przy ogniskowych od 16 mm w górę, doskonale spisujący się w fotografii portretowej. Zintegrowany dysk dyfuzora pozwala na oświetlenie pola odpowiadającego kątowi widzenia obiektywu 18 mm.

Specyfikacja:

* Wymiary: 71 x 148 x 99 mm
* Waga: 0.355 kg

Zestaw z całym fabrycznym wyposażeniem: lampa błyskowa Leica SF 58, instrukcja obsługi

Gwarancja: dwuletnia polska

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Dodatkowe akcesoria
Podobne produkty